Koşulsuz şartsız kredi veren banka var mı?

Merhababa

Decapat
Daha fazla  
Kefilsiz şartsız kredi veren bir banka var mı? Bana şu sıralar 3000-4000TL lazım, bankaya başvurduğum gibi direk hesaba para yatsın istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kefilsiz şartsız kredi veren bir banka var mı? Bana şu sıralar 3000-4000TL lazım, bankaya başvurduğum gibi direk hesaba para yatsın istiyorum.
Herhangi bir bankada hesabınız var ise gelirinize göre çıkartırlar. Hesap yok ise en son aldığınız maaşın bodrosunu veya gelirinize beyan bir belge, ikamet adresi ve diğer kimlik bilgileriyle her hangi bir bankaya başvurabilirsiniz.

Öyle bir şey yok. Kredi puanına bakarak kredi verirler. Akabinde başvurduğun günden önce en az 90 gün sigortanın yatmış olması gerekmektedir.

Kayıtlı bir gelirin yoksa ve kredi skorun da yüksek değilse (ki öğrenciysen olduğunu sanmıyorum) kredi vermezler. Ayrıca Findeks aracılığıyla bankalar bir müşterinin hangi bankadan ne kadar kredi aldığını veya hangisine kaç defa başvurduğunu görebilir.

Ancak öğrenciysen (üniversite) öğrencilere yönelik kredi kartları veren bankalar var. Kredi kartı çıkarabilirsin ancak onların da limiti 3000-4000 TL olmaz.

Kayıtlı bir gelirin yoksa ve kredi skorun da yüksek değilse (ki öğrenciysen olduğunu sanmıyorum) kredi vermezler. Ayrıca Findeks aracılığıyla bankalar bir müşterinin hangi bankadan ne kadar kredi aldığını veya hangisine kaç defa başvurduğunu görebilir.

Ancak öğrenciysen (üniversite) öğrencilere yönelik kredi kartları veren bankalar var. Kredi kartı çıkarabilirsin ancak onların da limiti 3000-4000 TL olmaz.
Hocam şu 1 hafta içinde bütün bankalara kredi başvurusunda bulundum Findkes dediğini şey etkilenir mi ? Onu nerden öğrenebilirim Findeksi.

Geri
Yukarı