Kot Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilebilir?

Evet, buna benzer kotla sırıtmayacak bir ayakkabı arıyorum.

Peki kot altına giysem sırıtır mı? Kenan giyiyor bana normal geliyor mesela. İnsanlar niye garipsiyor anlamadım.
hocam sivri burun olmazsa bir de dar paça giymiyorsan bence hiçbir sıkıntı olmaz ayrıyeten insanların ne dediğini boşver hocam nasıl hoşuna gidiyorsa öyle yap

hocam sivri burun olmazsa bir de dar paça giymiyorsan bence hiçbir sıkıntı olmaz ayrıyeten insanların ne dediğini boşver hocam nasıl hoşuna gidiyorsa öyle yap
Yok hocam ben dar pantolon giymem. Şu fotoğraftakinin aynısını buldum. Bunu almaya karar verdim. Kotla güzel gidiyor bence.

Dosya Ekleri

• 973fa9d0fa70523022d0b0cfcb271e1c.jpg
    973fa9d0fa70523022d0b0cfcb271e1c.jpg
    93,5 KB · Görüntüleme: 48
Yok hocam ben dar pantolon giymem. Şu fotoğraftakinin aynısını buldum. Bunu almaya karar verdim. Kotla güzel gidiyor bence.
Bence de güzel hocam diğer insanları çok takmayın. Zaten kötü durmuyor hatta çoğu spor ayakkabıdan falan çok daha güzel duruyor.

Bence de güzel hocam diğer insanları çok takmayın. Zaten kötü durmuyor hatta çopu spor ayakkabıdan falan çok daha güzel duruyor.

Geri
Yukarı