Kotlin kod güncelleme hatası

behzat_c

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Kotlin'e başladım ve GitHub'da araştırdığım bir proje vardı. Projenin kodları Android 11'in altına çalışıyor. Android 11 ve üstünde çalışmıyor? Bu sorun nasıl çözülüyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Projeyi indirdikten sonra build.gradle(module)'de bulunan 'minSdk' kısmını yükseltip projeyi çalıştırın. Eğer sorunsuz çalışırsa sıkıntı yok demektir. Hata verirse verdiği hatalara göre projeyi, fonksiyonları, kütüphaneleri vs. güncellemeniz gerekir.

Projeyi indirdikten sonra build.gradle(module)'de bulunan 'minSdk' kısmını yükseltip projeyi çalıştırın. Eğer sorunsuz çalışırsa sıkıntı yok demektir. Hata verirse verdiği hatalara göre projeyi, fonksiyonları, kütüphaneleri vs. güncellemeniz gerekir.
Kaç yapmalıyım? Şuan 22 de.

Programı açıyorum telefonumda ve dosya izni hatası alıyor. Tüm dosya izinlerine sahipken. Tüm izinlerim mevcut olduğu halde yine de dosya hatası alıyor. minSdk yükseltiyorum herhangi bir hata olmuyor ama yine de işe yaramadı.

Hocam bu hataları nasıl çözeriz?
1656916173586.png

Son düzenleme:
Programı açıyorum telefonumda ve dosya izni hatası alıyor. Tüm dosya izinlerine sahipken. Tüm izinlerim mevcut olduğu halde yine de dosya hatası alıyor. minSdk yükseltiyorum herhangi bir hata olmuyor ama yine de işe yaramadı.

Hocam bu hataları nasıl çözeriz?
Eki Görüntüle 1440353
Java ile yazılmış, maalesef Java konusunda pek bilgim yok.

Geri
Yukarı