Giyim Koton'da %15 + her 1000TL'de 250TL indirim

Enes_Tiryaki

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Koton'da şu an "15KTN" kodu ile %15 indirim alabiliyorsunuz ve ekstradan sepetteki her 1000TL için 250TL indirim mevcut.

İndirim 17 Nisan 12.00'ye kadar devam edecek.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240415_154647_Chrome.jpg
    Screenshot_20240415_154647_Chrome.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 366
Pek kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Bende eskiden alıyordum ama şimdilerde fiyatta ihtiyacım olmadığı sürece almam. Çünkü internette de artık bir sürü kaliteli ürün var.

Ürünlerin kalitesi nasıl? Bayağıdır alışveriş yapmıyorum.
Kotonun kumaş pantolonu var bende en az 4-5 yıldır kullanıyorum hiçbir şey olmadı.
Pek kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Bende eskiden alıyordum ama şimdilerde fiyatta ihtiyacım olmadığı sürece almam. Çünkü internette de artık bir sürü kaliteli ürün var.
Pantolonları kaliteli bence uzun süredir kullanmama rağmen bir şey olmadı.

Bence kaliteli marka eskiden pantolon ve ceket gibi şeyler için sürekli oradan alışveriş yapardım. Fiyatı uygunda alınabilir üzmez.

Geçmişte koton çalışanı olarak söylüyorum,bence malzemeleri güzel ama öyle 10/10 değil. Ancak bu indirim için alınır. Çünkü ; Fiyatları gerçekten pahalıdır genel olarak. DeFacto vb yerler daha uygun. İndirim varsa,alınır.

Kotonun kumaş pantolonu var bende en az 4-5 yıldır kullanıyorum hiçbir şey olmadı.

Pantolonları kaliteli bence uzun süredir kullanmama rağmen bir şey olmadı.
Bende hep tam tersini düşünmüşümdür. Kotondan ne zaman pantolon alsam rengi soldu, diğer çoğu ürünü yeterince kaliteli.

Geri
Yukarı