KOTOR Remake ve GoW Ragnarok duyuruldu

Star Wars izlemedim, oynamadım. Ama saçmalıyorsun.
Burda saçmalayan sizlersiniz. Ben fikrimi belirtiyorum. Sevmek zorunda mıyım? Her şey derim Star Wars serisine. Herkes tarafından sevilmiş olsa bile. Sevenlerine bir şey demem. Star Wars'ın kendisine derim ama.

@Shadow Ryzen nasıl saçmalayabileceğimi öğrettiğin için teşekkürler.
Burda saçmalayan sizlersiniz. Ben fikrimi belirtiyorum. Sevmek zorunda mıyım? Her şey derim Star Wars serisine. Herkes tarafından sevilmiş olsa bile. Sevenlerine bir şey demem. Star Wars'ın kendisine derim ama.
Önemli olan sevip yada sevmemen değil, sevmiyorum dersin geçersin. Yazdığın gibi pişmanlık, soytarılık, rezillik, demen karşındaki kişiye karşı hakaret.

@Shadow Ryzen nasıl saçmalayabileceğimi öğrettiğin için teşekkürler.

Önemli olan sevip yada sevmemen değil, sevmiyorum dersin geçersin. Yaptığın gibi pişmanlık soytarılık rezillik demen kişiye karşı hakaret.
Star Wars bir kişi mi? Durmayın, linçlemeye devam edin bakalım.

“Sizlersiniz”? Hayatımda Star Wars izlemedim ben. Sorununuz nedir? Kendinizi komik falan mı sanıyorsunuz?
Ne komiği? Bana saçmalıyorsun diyorsun. Bana göre de siz saçmalıyorsunuz.

Sevmek zorunda değilsin. En büyük hakkınızdır. Ben de zaten izlemediğim için nedir, ne değildir bilmiyorum. İnsanlarla dalga geçerek komik olduğunuzu zannetmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı