Koyun ile sohbet ettik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum beğenirsin beğenmezsin bu forumda çok fikrine katılmadığım insan ve sevmediğim insan var fakat mesajlarına bakıp geçiyorum sende buraya bir sürü mesaj atacağına bakıp geçebilirdin.
Bir suru? Bu konuya sadece 2 mesaj attim. Bu 3. mesajim.

Bir gün yatağımdan kalktıktan sonra lavaboya gittim ve ihtiyaçlarımı giderdim. Ardından mutfağa gidip yemek aldım ve odamda yemeye başladım. Bu sırada video izliyordum. Video bittikten sonra kapı çaldı ve kapıda bir koyun duruyordu. Koyun, kapıya dayalı bir şekilde durmuş ve zile basmıştı. Kapıyı açtım, içeriye girdi.

Onu banyoya götürdüm. Banyoda kendisiyle biraz sohbet ettik. Bu süre zarfında koyunun yünlerini topladım ve yorganın içine koymak için depolama kararı aldım. Hemen balkona gittim ve yünü buraya serdim. Sonra tekrar banyoya gittiğimde koyun bana doğru baktı ve dedi ki "Technopat'a GIF'li avatar desteği eklensin.".

Buna 5 yaşındaki çocuk bile gülmez.

Dostum beğenirsin beğenmezsin bu forumda çok fikrine katılmadığım insan ve sevmediğim insan var fakat mesajlarına bakıp geçiyorum sende buraya bir sürü mesaj atacağına bakıp geçebilirdin.
Mizah kategorisine girip ne zaman baksam açılan 20 konunun 10’unda bu elemanın avatarı var, umursamamak imkansız gibi geliyor:

Bana demeye calismissin. Basliktan itibaren hemen sacma sapan bir sey oldugunu anladim. Katilmiyorum asla size.

Mizah kategorisine girip ne zaman baksam açılan 20 konunun 10’unda bu elemanın avatarı var, umursamamak imkansız gibi geliyor:
Kesinlikle.

Bir suru? Bu konuya sadece 2 mesaj attim. Bu 3. mesajim.
Pardon hocam şu diğer mesaj atanla profil fotoğrafı aynı olunca aynı kişisiniz sandım.

Arkadaşımızında dediği gibi göz ardı et tuşu var onu kullanabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı