Kozmos elektrogitar alınır mı?

Berk Count

Hectopat
Yer
Eben, New York
Ucuz gitar ararken bunu buldum ve fiyatı çok iyi geldi, teknik olarak çok bilgim yok maalesef. Sizce nasıl? Bu fiyat bandında önereceğiniz şeyler var mı?

Amfi blackstar id core 10 bu arada.
Alınır. Zuhal müzik in markalarından biri oldukça güvenilir. Başlangıç için en uygun gitarlardan biri.

Alınmaz. 2 ele bak derim. Bunlarda klavye ile tellerin uzaklığından şikayet eden de çoktu, öbür aksamlar da kötü gene.

Bu mesela tokatlar bu fiyat bandındaki sıfırları.

Hiç bir şeyi tokatlamaz. Teller uzaksa, yakın ayarlarsın. Aksamlar başlangıç seviyesi için yeterince kaliteli.

Son düzenleme:
Ucuz gitar ararken bunu buldum ve fiyatı çok iyi geldi, teknik olarak çok bilgim yok maalesef. Sizce nasıl? Bu fiyat bandında önereceğiniz şeyler var mı?

Amfi Blackstar ID Core 10 bu arada.

Squier harici uygun gitar alinmaz ayrica hangi genre calacaksiniz? Ona gorede degisebiliyor bazen.

Squier harici uygun gitar alinmaz ayrica hangi genre calacaksiniz? Ona gorede degisebiliyor bazen.

Squier harici alınmaz mı? Fender'ın çok daha düşük kalitede alt markası. Adı var diye bilmeyenlere kakalıyorlar.

Alınır. Zuhal müzik in markalarından biri oldukça güvenilir. Başlangıç için en uygun gitarlardan biri.

Hiçbir şeyi tokatlamaz.

Bilmiyorsanız konuşmayın ki yanlış bilgi yaymayın. Kozmos'taki Single coil manyetikler ile GRG170DX'teki Infinity (Humbucker) manyetikler arası fark inkar edilemez seviyede. Hele metal, hard rock çalacaksa daha bir işine yarar. Yapı kalitesi, tremelo, 21 yerine 24 perde oluşu belli ediyor farkını.

Squier harici alınmaz mı? Fender'ın çok daha düşük kalitede alt markası. Adı var diye bilmeyenlere kakalıyorlar.

Bilmiyorsanız konuşmayın ki yanlış bilgi yaymayın. Kozmos'taki Single coil manyetikler ile grg170DX'teki Infinity (humbucker) manyetikler arası fark inkar edilemez seviyede. Hele metal, hard rock çalacaksa daha bir işine yarar. Yapı kalitesi, tremelo, 21 yerine 24 perde oluşu belli ediyor farkını.

YouTube'da incelemelere bakabilirsin Squier'in hh modelleri cok yakin ses veriyor Fender'in hh modellerinde, Single coilde ayni sekil. Ayrica cok daha dusuk degil, dusuk sadece abartma gercekten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Fender'den 400 dolar daha ucuz (TR fiyatlariyla 20bin+) bir gitar ve tonu Fender'e gayet yakin ayrica kozmos gitarlar 5 6 bin iken 9 bine daha iyi bir gitar almasini ne engelleyebilir? Alicagi herhangi bir Squier gitari yillarca kullanir customization yapabilir komforsuz bir neckide olmaz. Cogu gitara yeni baslayan kisilerde Squier varken bilmeyenlere kakalaniyor demek ayri bir komik. Bir sürü incelemesi var her yerde. Yillardir gitar calan ve Squier'leri oneren kisilerde var.

Son düzenleme:
@punky bu bütçede olan bullet modellerini göze alarak eddim. Yoksa konu sahibinin bütçesinin 2 katı fiyatta olabilir iyi modelleri. Uzatmanın gereği yok.

Şu an 10.300'e arkadasin attığı gibi HSS model bulunuyor. 2 katida değil arada 3800 fark var. Ayrica Squier'i bilmeyene kakalıyorlar demesini biliyorsun ama 😁hatta ayni fiyata bullet strat var 6.650'e dusmus 9.5 binden.

Şu an 10.300'e arkadasin attığı gibi HSS model bulunuyor. 2 katida değil arada 3800 fark var.
3800 TL demek yüzde elliden fazla fark demek. Az mı?

Ayrica Squier'i bilmeyene kakalıyorlar demesini biliyorsun ama 😁hatta ayni fiyata bullet strat var 6.650'e dusmus 9.5 binden.
O işte kötü olan.😁 Dedim ya Bullet için konuşuyorum diye.

3800 TL demek yüzde elliden fazla fark demek. Az mı?

O işte kötü olan.😁 dedim ya bullet için konuşuyorum diye.

Bullet kotu mu? Vahiymi indi.

Sen iyi olanlar 2 kati diyosun, ben gitarin yarisi kadar daha pahalı gitar gosteriyorum? %50 ustu dedigin 3800 sanki 10 bin daha pahalı.

Bullet kotu mu? Vahiymi indi.

Sen iyi olanlar 2 kati diyosun, ben gitarin yarisi kadar daha pahalı gitar gosteriyorum? %50 ustu dedigin 3800 sanki 10 bin daha pahalı.

Hahahaha yedik 😁 gitar hakkinda hiçbir şey bilmiyorsan harbi kimseye fikirlerini belirtme oneri yapma.

Geri
Yukarı