KPSS netleri nasıl arttırılır?

Vlx

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Paramedik
KPSS ön lisans çalışıyorum. Güncel netlerim: Matematik 18, Türkçe 19, coğrafya 13, tarih 15, vatandaşlık 6, güncel bilgiler 0. Yani toplamda 71 netim var, bana 85-90 arası gerekiyor. Önerileriniz neler, toplam 3 ay sürem var. Bir de rakiplerimi de görmem açısından siz de güncel netlerinizi paylaşır mısınız :)?

Tonla deneme çözmek.

Dil bilgisi, tarih ve matematikten konu eksiklerim var onları tamamlamam gerekiyor. Güncel olarak haftada bir çözüyorum, son 1.5 ay kala sadece deneme çözeyim diyorum. Sence mantıklı mı?

KPSS ön lisans çalışıyorum. Güncel netlerim: Matematik 18, Türkçe 19, coğrafya 13, tarih 15, vatandaşlık 6, güncel bilgiler 0. Yani toplamda 71 netim var, bana 85-90 arası gerekiyor. Önerileriniz neler, toplam 3 ay sürem var. Bir de rakiplerimi de görmem açısından siz de güncel netlerinizi paylaşır mısınız :)?
Matematik 7, Türkçe 25, coğrafya 0,tarih 2 , vatandaşlık 0, güncel bilgiler 0. Sizden düşük net yaptığım için tavsiyemi ciddiye alacağınızı düşünmüyorum , belki mutlu olursunuz diye paylaşmak istedim 😊

Matematik 7, Türkçe 25, coğrafya 0, tarih 2, vatandaşlık 0, güncel bilgiler 0. Sizden düşük net yaptığım için tavsiyemi ciddiye alacağınızı düşünmüyorum, belki mutlu olursunuz diye paylaşmak istedim 😊

Aksine, siz Türkçe dersi için ben diğer dersler için size tavsiyeler verebilirim. Gün birlik olma günü.

Bir tane yanlış defterin olacak. Çözdüğün ve yanlış yaptığın her şeyi o deftere yaz. Defteri haftada 1 tekrar et. Doldur doldur tekrar et. Bu yöntemle netlerini katlarsın.
Bu aşırı mantıklı geldi, özellikle genel kültür kısmı için çok mantıklı. Teşekkür ederim.

Aksine, siz Türkçe dersi için ben diğer dersler için size tavsiyeler verebilirim. Gün birlik olma günü.
Teşekkür ederim rakip kelimesinden hoşlanmadigimi belirtmek istiyorum 😊 kadir gümüş 8 saatlik paragraf videosunu izlemenizi tavsiye ediyorum, yine osym çıkan kelimeler diye kitap var, alıp okuyabilirsiniz. Vakit kısa olduğu için roman okumak gereksiz geliyor , paragraf soruları sanat,sosyoloji vs konular olduğu için sıkıcı olabiliyor, bu yüzden bol paragraf denemesi çözün. Yanlışlarınızi kesip biriktirin veya kitabı atmayın ,beğendiğiniz soruları fosforlu kalemle belirleyip daha sonra tarayabilirsiniz . Başarılar 😊

Teşekkür ederim rakip kelimesinden hoşlanmadigimi belirtmek istiyorum 😊 kadir gümüş 8 saatlik paragraf videosunu izlemenizi tavsiye ediyorum, yine ÖSYM çıkan kelimeler diye kitap var, alıp okuyabilirsiniz. Vakit kısa olduğu için roman okumak gereksiz geliyor, paragraf soruları sanat, sosyoloji vs konular olduğu için sıkıcı olabiliyor, bu yüzden bol paragraf denemesi çözün. Yanlışlarınızi kesip biriktirin veya kitabı atmayın, beğendiğiniz soruları fosforlu kalemle belirleyip daha sonra tarayabilirsiniz. Başarılar 😊

Rakip işin espirisi, ciddi anlamda yazmadım. Öneriler için teşekkür ederim. Genel kültür kısmına başladınız mı? Bir de bölümünüz ne acaba?

KPSS ön lisans çalışıyorum. Güncel netlerim: Matematik 18, Türkçe 19, coğrafya 13, tarih 15, vatandaşlık 6, güncel bilgiler 0. yani toplamda 71 netim var, bana 85-90 arası gerekiyor. Önerileriniz neler, toplam 3 ay sürem var. Bir de rakiplerimi de görmem açısından siz de güncel netlerinizi paylaşır mısınız :)?

Hocam çok az kaldı ama yine de cevaplayayım, yapacağın tek şey soru çözmek ve deneme çözmek olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı