KPSS ön lisans kitap önerisi

576864

Kilopat
Makaleler
3
Şimdi Konu anlatımlı kitap almanın mantığı var mıdır? Birkaç abimden fikir alışverişinde bulundum. Pegem, Yargı, Yediiklim yayınlarına iyi dedi (Soru bankası olarak)
Daha deneyimli olduğunu düşündüğüm hocalarıma da sormak isterim. Önerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi Konu anlatımlı kitap almanın mantığı var mıdır? Birkaç abimden fikir alışverişinde bulundum. Pegem, Yargı, Yediiklim yayınlarına iyi dedi (Soru bankası olarak)
Daha deneyimli olduğunu düşündüğüm hocalarıma da sormak isterim. Önerinizi bekliyorum.
Konu anlatımı almanın mantığı var tabi ama bunu sadece kitaplardan değil videolarla ve hatta kendi araştırmalarınla da desteklemen gerekir fakat benim fikrimce matematik ve geometriden almana lüzum yok çünkü konu anlatımlı kitaplardan sayısal bu dersleri halletmek pek zor onun dışında sözel derslerde kesinlikle almalısın.Zamanında (2020) Pegem yayınlarının setini almıştım ( hem konu anlatım hem de soru bankası) gayet yeterli bir yayınevi, tavsiye edebilirim. Yargı ve yediiklimin de iyi olduğunu duymuştum fakat hiç deneyimlemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı