Kraken varyantı Türkiye'de baskın hale gelebilir

Bence en iyisi 20 paket antibiyotik gömüp hayata gözlerimizi kapamak. Hastalıkları da çekmemiş oluruz böylece.
Ağır hastalığa yakalanırsam büyük bir ihtimal ile sizin dediğiniz taktiği uygularım. Hastalıktan ölmeyi kendime yakıştıramıyorum.

"Gerçekten" ihtiyacı olan insanlara, "gerçek" doktorlar serum yazsa daha iyi olmaz mı?

Öneride bulundum. Tabii ki doktora muayene olduktan sonra gerek görülürse yapılır zaten, fakat gittiğim tüm doktorlar hiçbir şekilde serum yaptırmamaya kararlılardı resmen, illa kendim söylediğim zaman onayladılar.

Son düzenleme:
Ağır hastalığa yakalanırsam büyük bir ihtimal ile sizin dediğiniz taktiği uygularım. Hastalıktan ölmeyi kendime yakıştıramıyorum.

Öneride bulundum. Tabii ki doktora muayene olduktan sonra gerek görülürse yapılır zaten, fakat gittiğim tüm doktorlar hiçbir şekilde serum yaptırmamaya kararlılardı resmen, illa kendim söylediğim zaman onayladılar.
Haklısınız.

Tıklım tıklım yerde maske takmayanlar düşünsün. Bugün göz hastanesine gittim, içerisi tıklım tıklım ve neredeyse buradaki kişilerin yarısı maskesizdi. Hemde girişte, kapıda, muayene odalarında, ölçüm odalarında ayrı ayrı "maske takmak zorunludur" yazmasına rağmen. İşin kötüsü çok az doktor maskesiz giremezsiniz dedi. Çoğunluğu maskesiz şekilde hasta aldılar. Ki doktorun kanunen maskesiz hasta bakmama hakkı var. Onlarda salmış artık ya da beyinsizlerle tartışıp sinirlerini bozmak istemiyorlar.

Geri
Yukarı