Kral adamdır dediğiniz Technopat üyeleri

Foruma ara verince kimse beni etiketlememiş ama çok güzel günler geçirdim bu forumda, hayatımdaki bütün üzüntüyü söküp attı. Nice yıllara Technopat...
Geçen verdiğin arayı diyorsun ben etiketlemiştim reisim geçen profil mesajındada etiketledim görmedin kırıldım bak. :D

Geçen verdiğin arayı diyorsun ben etiketlemiştim reisim geçen profil mesajındada etiketledim görmedin kırıldım bak. :D

Yanlış anlama ama YKS hazırlık dönemim, eskisi kadar aktif olamıyorum ama şu sıralar tekrar canlandım diyebilirim. Ayrıca konunu beğendim. Teşekkür ederim.

Etiketi görsem bakardım.

@kino bir tek bu adamı biliyorum yaşını hala öğrenemedim onun dışında yardımcı oluyor çoğu konuma.

Recep Baltaş'a "abi" demeyecek kadar yaşım var, tam rakam vermeye gerek yok sanırım.

@elon_muskk, kanka duyar kasmana gerek var mı? Duyar kasmanı gerektirecek durum göremiyorum. Birisi A ya da B kişinin üslubundan ve forum içi davranışlarından hoşlanıyordur. Ona güzel söz söyleyebilir, bunda tuhaf olan ne? Duyar kasmanı gerektirecek durum yok :D

Ben attim ama gereksiz mesajdan sildiler 😔

Hepsini etiketlemeye useniyorum ve listeleyemem ama Blaze Hocam, Linux tayfasi, Galaxysal, Aşkif ve diger bircok hocami severim.

@GalaxySal450 biz bi ara buluscaktk ona nooldu ya.

Recep Baltaş'a "abi" demeyecek kadar yaşım var, tam rakam vermeye gerek yok sanırım.

SmartSelect_20231027-191820_Chrome.jpg
:D

Tabii ki @Berkehan Çepni

Geri
Yukarı