Krampon nasıl yıkanır?

Bu şuna benziyor: Kaç yıldır sigara içiyorum bir zararını görmedim. İçen 5 dakika önce, içmeyen 5 dakika sonra ölüyor.
- Ayakkabı çamaşır makinesinde yıkanmaz.
- Ayakkabı bağcıkları bağlı giyilmez. (Giyersin; bir şey olmaz dersin ama 3 sene yerine 1 yıl giyersin sonra yanları patlar)
- Deri ayakkabıya kimyasal sürülmez, ıslanınca kapalı yere konmaz vs. vs. zaten bunların çoğu ayakkabıyı aldığınız da kılavuzunda veya varsa garanti belgesinde de yazar.
Güzel kardeşim okuman yazman yok mu acaba? 2014'te aldığım kramponu her sene kullanıyorum ve her sene de makinede yıkıyorum. Hala kullanıyorum kramponu. Ne bir aşınma var ne bir deformasyon. Kaliteli bir krampon alırsan kısa programda yıka geç.

Kanka sana önerim diş macunu ile temizle o çorap kısımlarını sabunlu su ile yıka bastırarak ben öyle yaptım gayet de iyi, diş macunu sayesinde parlıyor. Sana önerim buydu çamaşır makinesine atmanı önermem.

Uzun yıllardır kullanırım, krampon yıkanmaz. Silinerek temizlenir. Hele hele vidalı olanlar. Temiz bir bezle sil, her maçtan sonra da tekrarla.
Ayakkabıyı nereden aldın bu arada?

Güzel kardeşim okuman yazman yok mu acaba? 2014'te aldığım kramponu her sene kullanıyorum ve her sene de makinede yıkıyorum. Hala kullanıyorum kramponu. Ne bir aşınma var ne bir deformasyon. Kaliteli bir krampon alırsan kısa programda yıka geç.
Tamam en deneyimli sensin kardeşim.
Tamamdır herkese teşekkürler. Diş fırçasıyla temizleyeceğim, su ile mi macun ile mi temizleyeyim?
Su. Ilık suyun içine Bulaşık deterjanı, sıvı sabun vb. koyun ve bir bez ile silin. İnanı bu, kramponlarınız için daha sağlıklıdır.

Burada yazan talimatları uygulayabilirsiniz.

@Okan Demiray Ayrıca en alttaki SSS bölümündeki
1655893068413.png

yazısına dikkat edin.

Son düzenleme:
Tamam en deneyimli sensin kardeşim.

Su. Ilık suyun içine Bulaşık deterjanı, sıvı sabun vb. koyun ve bir bez ile silin. İnanı bu, kramponlarınız için daha sağlıklıdır.

Burada yazan talimatları uygulayabilirsiniz.

@Okan Demiray Ayrıca en alttaki SSS bölümündeki
Eki Görüntüle 1427717
yazısına dikkat edin.
Kardeşim gidip 70 80 derece yıkarsan tabi hasar verirsin ayakkabıya, ben 2014'ten beridir kısa programda 30 ya da 40 derecede yıkıyorum içine de biraz yumuşatıcı döküyorum mis gibi oluyor.

Geri
Yukarı