Krampon önerisi

Krampon görünüşüne göre seçilmez yani seçilir ama önce mevkinin ne olduğunu söyle sana önereyim ben lisansli futbol oynayan bir insanım ve krampon çok önemlidir mevkine göre doğru seçmen gerekir mesajlarda görünüşüne göre cevaplar verilmiş
Hocam bende profosyonel futbolcu olmak istiyorum ve yarın çarşıya gidip krampon alacağım, stoper oynuyorum, yakın zamanda bir kulübe gireceğim, küçükken yaşadığım ailevi ve manevi sorunlar yüzünden başlayamadım daha erken maalesef . Kaç paraya alabilirim ve nasıl antreman yapmalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum çok mutlu olurum. Ramazanınız mübarek olsun.

Hocam bende profesyonel futbolcu olmak istiyorum ve yarın çarşıya gidip krampon alacağım, stoper oynuyorum, yakın zamanda bir kulübe gireceğim, küçükken yaşadığım ailevi ve manevi sorunlar yüzünden başlayamadım daha erken maalesef. Kaç paraya alabilirim ve nasıl antrenman yapmalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum çok mutlu olurum. Ramazanınız mübarek olsun.

Öncelikle söylemeliyim ki maalesef şu devirde 1000 TL'den aşağı adamakıllı krampon yok, ama stoper olduğun için ve şu an prof olmadığın için alacağın normal bir krampon çok sırıtmaz, spor salonuna gitmeni tavsiye ederim veya imkanın yok ise evde yapabilirsin ama abartmadan yani ikili mücadelede yere devrilmemen, hava toplarını alman için fizik önemli, bir de şu devirde hızlı stoper bir nimettir hızını arttırmaya çalış ve sana tavsiyem kesinlikle riske girme her zaman sağlam oyna genellikle futbolda hız top kontrolü vb için antrenmanlar var o antrenmanları yap internetten bakabilirsin onlara bir de beslenmene dikkat et. Seninde Ramazanın mübarek olsun.

Öncelikle söylemeliyim ki maalesef şu devirde 1000 TL'den aşağı adamakıllı krampon yok, ama stoper olduğun için ve şu an prof olmadığın için alacağın normal bir krampon çok sırıtmaz, spor salonuna gitmeni tavsiye ederim veya imkanın yok ise evde yapabilirsin ama abartmadan yani ikili mücadelede yere devrilmemen, hava toplarını alman için fizik önemli, bir de şu devirde hızlı stoper bir nimettir hızını arttırmaya çalış ve sana tavsiyem kesinlikle riske girme her zaman sağlam oyna genellikle futbolda hız top kontrolü vb için antrenmanlar var o antrenmanları yap internetten bakabilirsin onlara bir de beslenmene dikkat et. Seninde Ramazanın mübarek olsun.
Çok teşekkür ederim hocam. 3 aydır hız ve teknik antremanları yapıyordum Ramazan girdi yarım kaldı maalesef. Okuldan iki kişi sen baya hızlı koşuyorsun dedi Allah razı olsun ikisinden de. Yokuş koşuyorum mesela onun bir faydası olur mu. Abi 2 ay sonra mesaj atacağım ve hızımı daha da geliştirdim diye size, Allah nasip etsin. Kendinize iyi bakın.

Geri
Yukarı