Krampon önerisi

Berke.19

Femtopat
Daha fazla  

Bu 3 ürün arasında kaldım. Ancak Predator'ün başka satıcılarda daha fazla fotoğrafı var. Hangisini tercih etmeliyim? Ayrıca Puma'nın hızlı kargosu çok cazip geliyor.

Son düzenleme:

Bu 3 ürün arasında kaldım. Ancak Predator'ün başka satıcılarda daha fazla fotoğrafı var. Hangisini tercih etmeliyim? Ayrıca Puma'nın hızlı kargosu çok cazip geliyor.

Krampondan çok anlamam. Predator kullanıyorum 1.5 ay önce aldım ama yanlardan çok sıkıyor onun dışında çok güzel krampon yere tutunması çok iyi. Güzel şut çekiliyor. Güzel koşuluyor. Ama ben halı saha karmponunu almıştım Predator'un. Yani dişsiz olanlarından. Ayrıca 1 numara büyük almanız lazım kalıbı çok dar. bir de yağmurlu havada yani ıslak zeminde de gayet güzel.
benim aldığım:

Krampondan çok anlamam. Predator kullanıyorum 1.5 ay önce aldım ama yanlardan çok sıkıyor onun dışında çok güzel krampon yere tutunması çok iyi. Güzel şut çekiliyor. Güzel koşuluyor. Ama ben halı saha karmponunu almıştım Predator'un. Yani dişsiz olanlarından. Ayrıca 1 numara büyük almanız lazım kalıbı çok dar. Bir de yağmurlu havada yani ıslak zeminde de gayet güzel.
Benim aldığım:

Teşekkürler dikkate alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı