Kreatini bıraktıktan sonra saç dökülmeye devam eder mi?

Seksek

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
Genetik saç dökülme problemim var. Hatta ön kısmına saç da ektirdim. Arka yani tepe noktasında da şu an icin herkesin dokuldugu kadar sacım dokuluyor. Yas 24.
Sorum tam olarak şu; spor yapıyorum kreatin kullanmak istiyorum fakat saç dökülmesini hızlandırmasından korkuyorum. Kullansam saç dokulmesinde bir artıs gozlemlersem bıraktıgım zaman, bu dokulme hızı kalıcı olur mu? Yani bıraktıktan sonra eski halime geri döner miyim, kalıcı bir etki bırakır mı?

Kalıcı falan tetiklemez. Sadece kullanıldığı süre boyunca DHT miktarını yüzde 50 artırır.(Saç döküyor diyemiyorum Admin efendi kızıyor :))
Bunu hormonal olarak yapıyor. Yani bir nevi kalıcıya sebebiyet verebiliyor. (Not admin kim bilmiyorum ama insanların sağlığı hakkında yanlış bilgiler vermek hukuken suçtur. Doğru bilgiye ulaşmak da keza farksızdır.)

Bunu hormonal olarak yapıyor. Yani bir nevi kalıcıya sebebiyet verebiliyor. (Not admin kim bilmiyorum ama insanların sağlığı hakkında yanlış bilgiler vermek hukuken suçtur. Doğru bilgiye ulaşmak da keza farksızdır.)
Kullanmayı bıraktığın zaman 30 gün sonra hormonal etkisi kalmıyor :) Ama Androjen reseptörlerini vs. daha hasas yapabilir onun hakkında pek bir bilgim yok.

Geri
Yukarı