Kreatinsiz Whey protein önerisi

Bu markayı alamayacağımı söyledim zaten. Sanki bu markayı alacağım demişim gibi söylemişsiniz bunları. Sadece o fiyata olduğunu söyledim. Ancak anormal bir şekilde ucuz olduğunun daha yeni farkına vardım. 3-4 ayda çok zam gelmiş.
Eki Görüntüle 1476282
Ancak yine 400-500 liradan ucuza var. HARDLINE marka.
Zam konusunda haklısınız maalesef, bu arada HARDLINE marka ama attığımızın aynısı değil. https://www.supplementler.com/urun/hardline-whey-3matrix-583?ref=related

Whey adı altında kalitesiz peynir altı suyu tozu ya da bezelye, pirinç, patates proteini tozu çıksa ne olabilir? Yani en fazla ishal olmaz mısın?
Biz de 500 TL'yi çöpe atıp boşuna hastalık çekmesindense, kaliteli bir şey almasını öneriyoruz o yüzden zaten.

Bu markayı alamayacağımı söyledim zaten. Sanki bu markayı alacağım demişim gibi söylemişsiniz bunları. Sadece o fiyata olduğunu söyledim. Ancak anormal bir şekilde ucuz olduğunun daha yeni farkına vardım. 3-4 ayda çok zam gelmiş.
Eki Görüntüle 1476282
Hardline, protein tozu konusunda en pahalı ürünlere sahip markalardan birisi. Size attığım Supplementler'in protein tozu, en ucuz ve en kaliteliler arasında.

Eki Görüntüle 1476282
Bir de dediğim gibi burada sadece size yardımcı olmaya çalışıyoruz, bilginiz yok yardım almak için konu açmışsınız. Fiyatların yüksek olması da bizim hoşumuza gitmiyor ama öyle. Eğer düzgün marka kullanabilecek bütçeniz yoksa hiç kullanmamak daha mantıklı.

Bir de dediğim gibi burada sadece size yardımcı olmaya çalışıyoruz, bilginiz yok yardım almak için konu açmışsınız. Fiyatların yüksek olması da bizim hoşumuza gitmiyor ama öyle. Eğer düzgün marka kullanabilecek bütçeniz yoksa hiç kullanmamak daha mantıklı.
Bilgimin olmadığını nereden çıkardınız? Ben o ucuz markayı kullanmayacağımı 3-4 kez söyledim bu konunun altında. Sadece ucuza bir şey aradığımı söyledim. Kalitelisini arasam zaten alacağımı biliyorum.

Bilgimin olmadığını nereden çıkardınız? Ben o ucuz markayı kullanmayacağımı 3-4 kez söyledim bu konunun altında. Sadece ucuza bir şey aradığımı söyledim. Kalitelisini arasam zaten alacağımı biliyorum.
Ucuz almayacaksınız ama ucuz arıyorsunuz anladım.

Ama pahalı da almayacaksınız + hem fiyat hem kalite hakkında zaten fikriniz var. Umarım sağlık açısından aşırı kötü etkilenmezsiniz.

Ucuz almayacaksınız ama ucuz arıyorsunuz anladım.

Ama pahalı da almayacaksınız + hem fiyat hem kalite hakkında zaten fikriniz var. Umarım sağlık açısından aşırı kötü etkilenmezsiniz.
Yarın daha detaylı bakıp alacağım bir tane. Dediğim gibi o 510 TL'likten almayacağım o mqarkanın diğer ürünlerini de. Sizin attıklarınızdan birini alırım herhalde.

BPN 2000 gr protein tozları 340 tl. SSN gibi kendini kanıtlamış bir markanın alt markası ve gayet de uygun fiyat.
Türkiye'de üretilen ürünün hammaddesine güvenecek, inanacak birisi için güzel fiyat evet. Ben şahsen "kaliteli" kelimesinin karşılığı olan ürünlere yöneliyorum. 1 kilo fazla toz almak için, kaliteden şaşmak istemem.

Örneğin BigJoy, hammaddesini Avrupa'da 40 senedir hammadde üreten Volac firmasından alıyor. Bunlar ise İngiltere-Hollanda menşeili. Ayrıca "Top 50 hammadde üreticileri" sırasında yer alıyor. Ben tercihimi, kaliteden yana kullanırım. Alacağım 30 gramlık ürünün, ne kadarının protein olduğunu bilmek isterim.

Türkiye'de üretilen ürünün hammaddesine güvenecek, inanacak birisi için güzel fiyat evet. Ben şahsen "kaliteli" kelimesinin karşılığı olan ürünlere yöneliyorum. 1 kilo fazla toz almak için, kaliteden şaşmak istemem.

Örneğin BigJoy, hammaddesini Avrupa'da 40 senedir hammadde üreten Volac firmasından alıyor. Bunlar ise İngiltere-Hollanda menşeili. Ayrıca "Top 50 hammadde üreticileri" sırasında yer alıyor. Ben tercihimi, kaliteden yana kullanırım. Alacağım 30 gramlık ürünün, ne kadarının protein olduğunu bilmek isterim.
Tabii ki BigJoy ile kapışabilecek ürünleri yok BPN’nin fakat F/P olarak en iyilerden arkadaş da kaliteden ödün vermekten çekinmeyecek birisi sanırım. Bence düşük bütçeliler için akılda kalması gereken bir marka.

Yeni konular

Geri
Yukarı