Kredi Kartı Almak

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar 19 yaşındayım bir işte çalışmıyorum üzerimde herhangi bir olumsuz bir şeyde yok sabıka kaydı gibi. Kredi kartı çıkarabilir miyim?
Çıkarabilirsem hangi kredi kartını önerirsiniz?

Arkadaşlar 19 yaşındayım bir işte çalışmıyorum üzerimde herhangi bir olumsuz bir şeyde yok sabıka kaydı gibi. Kredi kartı çıkarabilir miyim?
Çıkarabilirsem hangi kredi kartını önerirsiniz?
Yaştan dolayı, bir işte çalışmamanız ve fatura ödemelerinizin az olması (yaştan dolayı üzerinize kayıtlı faturaların fazla olmadığını tahmin ederek söyledim) sebebi ile vermeyebilirler.

Edit:Kredi notunuza bakmanızı tavsiye ederim.

Her ne kadar reşit olsanız da bir işte çalışmadığınız ve genç bir birey olduğunuz için kredi kartı önerisinde bulunmayı kendimce doğru bulmuyorum. Ailenize mantıklı sebepler sunarak, sizin için ek kart çıkarmalarını rica ederseniz belki geri çevirmezler. Bugün bir bankadan kredi kartı alıp, borçlarınızı ödeyemezseniz ileride kredi çekmek istediğinizde bu durum karşınıza çıkabilir. Bu tarz durumlarda kendi üzerine sim kart dahi çıkaramayan gördüm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı