Kredi Kartı Almak

Evraklarını hazırla bankalar caddesi gibi birçok şubenin olduğu yere git. Şubede dene şansını anlat benim için limit ödemli değil, kullanarak kredibilitemi artırmak istiyorum dersin. Online başvurular merkezden oromatik findeksten aldığı bilgiye göre değerlenir. Şubelerin kendi yetkisi vardır. Odea, ING, Akbank, Garanti, Vakıfbank, Halkbank bunlara başvur. Biri verir mutlaka.

Evraklarını hazırla bankalar caddesi gibi birçok şubenin olduğu yere git. Şubede dene şansını anlat benim için limit ödemli değil, kullanarak kredibilitemi artırmak istiyorum dersin. Online başvurular merkezden oromatik findeksten aldığı bilgiye göre değerlenir. Şubelerin kendi yetkisi vardır. Odea, ING, Akbank, Garanti, Vakıfbank, Halkbank bunlara başvur. Biri verir mutlaka.
Hocam İş Bankası'nda hesap açtırdım kredi kartıda istedim, gece uygulamadan kontrol ettim reddedilmiş, acaba hesaba para yatırsam, tekrar başvuru yapsam bir değişiklik olur mu? Yaklaşık 10.000 TL yatırmayı düşünüyorum.
Hocam kefil olacak birini bulsam olur mu?

Son düzenleme:
Öğrenciysen alabiliyosunda bi iş yapmıyorsan alman çok zor. Bir başka kişiyi kefil göstererek kart alma diye bir şey vardı eskiden şimdi var mı bilmiyorum. Ben 600 TL limitli Word kart kullanıyorum Yapı Kredinin öğrenci olduğumdan dolayı. Bütün bankalara başvuru yapın onaylayan olursa gidip çıkarırsınız size tavsiyem.

Tek yapmam gereken takım elbsie giyip gitmekmiş :) İş Bankası'dan İşte Üniversiteli Kart çıkarttım. Yarında aynı şekilde Yapı Kredi gidip Play Card istemeyi düşünüyorum. Şubede yetkili biri kartı istediğinde çıkartıyor. Üniversite gitmiyorum ama üniversiteli kart almış oldum.

Öğrenciysen alabiliyosunda bi iş yapmıyorsan alman çok zor. Bir başka kişiyi kefil göstererek kart alma diye bir şey vardı eskiden şimdi var mı bilmiyorum. Ben 600 TL limitli Word kart kullanıyorum Yapı Kredinin öğrenci olduğumdan dolayı. Bütün bankalara başvuru yapın onaylayan olursa gidip çıkarırsınız size tavsiyem.
Çalışıyuorum ama işe başlayalı henüz 1 ay oldu

Mantıklı, elle tutulur, gözle görülür, ceviz kabuğunu dolduracak sorulara zaten cevap veriyoruz.

Ayrıca konuyu açan kişi neden kredi kartı istediğini yazmamış. Hangi amaçla kullanacağını da yazmamış. Bankaya gidip "Ben kredi kartı almak istiyorum." deyince ne derler?

Sayfalarca belge isterler. Bizde bir zahmet bunlar var mı diye sorunca "İşte çalışmıyorum dedim ama bu gelirim olmadığı anlamına gelmiyor " deyip geçiyor. Yav kardeşim var mı yok mu? Niye bu boş muhabbet. Kendisi hakkında bilgi vermiyor.

Bankada desene bunu :)

Yav çok basit değil mi? Zor değil ya. Yardım iste ama yeterince bilgilendir.

Konuyu daha iyi anla diye; Ben bir konu açsam ve bilgisayarım mavi ekran veriyor desem ne tepki verilir? Herkes AIDA64'ten detaylı sistem özelliklerimi ister değil mi? Bende diyorum ki kendi özelliklerini, İŞKUR'dan sigortanın ödendiğine dair bir belge diye her yerde yazıyorlar.
Hocam şuanda bu yazıyı görünce tekrar yazma gereği hissettim. Bankaya gittim ve aynen senin dediğin gibi dedim kredi kartı istiyorum, ve ayrıca ne amaçla kullanacağımı da söylemedim ve son olarak hiç bir belge istemediler sadece kimlik verdim. Şuanda İş Bankası İşte Üniversiteli kartını kullanıyorum. Burda boş muhabbet yapanın sen olduğunu bir kez daha belirtmek isterim.
Yani çok bilmiş gibi davranıp insanların kafasını karıştırmayın, bilmiyorsanız kenara çekilin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı