Kredi kartı başvurusu direkt reddediliyor

Findeks raporuna aldırış etmeyin. Kredi kartı kullandıkça güncellenen bir nottur. Kredi kartlarınız limitlerine baktığımda bankanın size tanımladığı başlangıç limitini görüyorum. Kredi kartlarını kaç aydır kullanıyorsunuz? Bununla birlikte sigorta girişinizin bulunduğu ve kazancınızın aylık olarak yatırıldığı bir işte çalışıyor musunuz? Ben işe girdikten bir ay sonra çıkarttım ve neredeyse dört aya yakın bir süreye kadar bankanın tanımladığı limiti kullandım. Ondan sonra direkt olarak 10000TL üzeri limit artışı sağlamayıp, düşük miktarda artış sağladılar.

Borcu kapatırsan notun yükselir. Ayrıca kredi kartlarını kapattıktan sonra belli bir zaman geçmesi gerekiyor, kredi kartlarının limitlerinin sıfırlanması banka sistemine yaklaşık 1 hafta içinde düşüyor. Bu süre uzayadabilir.

Bir bankaya bağlı kalmanızı öneririm. Onun dışında maaşınızın 4 katına kadar müşteri limiti tanımlanabilir. Bu da kredi kartı limitinizle aynıdır. Birden fazla kredi kartı kullanmak çok da iyi değildir. Tek bir bankaya bağlı kalıp yıllarca kullanmak o bankadan iyi limit alabilmeye imkan verir. Öte yandan ödemeleri geç veya erken yapmanız, tek seferde kaç TL borç ödediğiniz vs. önemlidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…