Kredi kartı borcu ödendiğinde kullanıma açılır mı?

Bruz

Kilopat
Yer
Antalya
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık olarak 1 senedir Axess kredi kartımın borcunu ödüyorum ve bu Temmuz'un ilk haftası borcu bitecek. Aklımda şu soru var; Kredi kartımın borcu bittiğinde tekrardan kullanabilecek miyim yoksa kartımın borcu bittiğinde bir daha kartı kullanamayacak mıyım?

Nasıl yani, yapılandırdınız mı? Yapılandırdıysanız, ve bittiyse şubeye gidip tekrardan açtırmanız gerekecektir.

Nasıl yani, yapılandırdınız mı? Yapılandırdıysanız, ve bittiyse şubeye gidip tekrardan açtırmanız gerekecektir.

Yapılandırdım hocam ve yaklaşık olarak 1 sene boyunca borcunu ödüyorum düzenli olarak. Bu Temmuz'un ilk haftası borcumu ödeyip, tekrardan borca gireceğim yeni pc alarak.

Yapılandırdım hocam ve yaklaşık olarak 1 sene boyunca borcunu ödüyorum düzenli olarak. Bu Temmuz'un ilk haftası borcumu ödeyip, tekrardan borca gireceğim yeni pc alarak.

Skorunuz nasıl? Yapılandırma yapmadan önce ödememezlik yaptınız mı?

Skorunuz nasıl? Yapılandırma yapmadan önce ödememezlik yaptınız mı?

Valla hocam 1 seneyi geçti ama yine de düzenli olarak ödüyorum borcumu. Asgari ücretimin tamamını vermiyorum elbette 4'te 1'inden çok az miktarda düzenli olarak ödüyorum. Benim isteğim borcumu bitirdiğimde kartımın kapanmaması.

Valla hocam 1 seneyi geçti ama yine de düzenli olarak ödüyorum borcumu. Asgari ücretimin tamamını vermiyorum elbette 4'te 1'inden çok az miktarda düzenli olarak ödüyorum. Benim isteğim borcumu bitirdiğimde kartımın kapanmaması.
Kartınız kapanmayacak, fakat bloke yiyecektir. Şubenizden blokeyi kaldırırsanız sorun yaşamazsınız.

Bu kartın kapanma durumu bankaya göre değişir mi hocam?

Kartınız kapanmaz. Banka kapatma onayınızı almadığı süre kartınızı kapatamaz. Fakat kartınıza bloke koyabilir. Sizde şubenize giderek kartınızı açtırabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı