Steam Kredi kartı doğrulamasında miktar kabul edilmiyor

Xen20173

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam kredi kartı doğrulaması yaptı ve 2 adet provizyon çekti. Steam bu provizyonları girmemizi istiyor ve miktarlar kabul olmuyor, ve dolar bazına geçtiği için nasıl yapacağımı hiç bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

10 dolar para yükledim o geldi sadece dogrulamam için para çekti ve miktarı yazınca kabul etmiyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-22-17-50-26-373_com.mobillium.papara-edit.jpg
    Screenshot_2024-04-22-17-50-26-373_com.mobillium.papara-edit.jpg
    158,7 KB · Görüntüleme: 29
Hocam şimdi yaptım para geldi geri ama Steam'e göre işlem beklemede yazıyor dogrulanmadı yazıyor ama para geldi.

Param geri geldi fakat kart hala dogrulanmadı olarak gözüküyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-22-18-12-35-992_com.mobillium.papara-edit.jpg
    Screenshot_2024-04-22-18-12-35-992_com.mobillium.papara-edit.jpg
    105,9 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Doğrulama için dolar olarak tam ne kadar çektiğini öğrenmelisiniz. Tekrar yaparsanız Papara desteğinden öğrenmeye çalışın. Yine olmuyorsa Steam desteğe ulaşın.

Bekliyorum perşembe günü kalkacak. Papara'nın söyledigi miktari girmeme rağmen yanlış diyor mecbur bekleyeceğiz saçma bir sistem hayır pazarı engelleyecegine 3 gün boyunca kart kullanmasını engelle anlarım.

Bekliyorum perşembe günü kalkacak. Papara'nın söyledigi miktari girmeme rağmen yanlış diyor mecbur bekleyeceğiz saçma bir sistem hayır pazarı engelleyecegine 3 gün boyunca kart kullanmasını engelle anlarım.
Hocam tam olarak nereye gireceğiz Steam'de o miktarı ben öyle bir yeri bulamadım aynı problemi yaşıyorum kartı doğrularken çektiği parayı nasıl talep edeceğim?

Hocam tam olarak nereye gireceğiz Steam'de o miktarı ben öyle bir yeri bulamadım aynı problemi yaşıyorum kartı doğrularken çektiği parayı nasıl talep edeceğim?

Bankayı arayın durumu anlatın onlar size vergisiz söylemesi gerekiyor ama ben onu yazdığımda bile olmadı tek çare bekleyeceksin.

Geri
Yukarı