Steam hediyesi kabul edilmiyor

Arthepius

Decapat
Daha fazla  
Ben arkadaşıma Dying Light hediye ettim. Bu oyun ülkenizde geçerli değil diyor. Arkadaşım hediyeyi kabul et e basınca Kıbrıs'ta yaşıyoruz, Kıbrıs yaptık ülkeyi gene olmadı. Yardım edin.

Ben arkadaşıma Dying Light hediye ettim. Bu oyun ülkenizde geçerli değil diyor. Arkadaşım hediyeyi kabul et e basınca Kıbrıs'ta yaşıyoruz, Kıbrıs yaptık ülkeyi gene olmadı. Yardım edin.

Arkadaşlar sorunu çözdüm ikimiz Steam web e girip urban VPN açıp Türkiye'ye bağlandık ben hediyeyi webden attım o da webden kabul etti ama unutmayın bunları VPN açıkken yaptık.

Arkadaşlar sorunu çözdüm ikimiz Steam web e girip urban VPN açıp Türkiye'ye bağlandık ben hediyeyi webden attım o da webden kabul etti ama unutmayın bunları VPN açıkken yaptık.
Asla tavsiye etmem arkadaş ne yaptı etti bilmiyorum aynı sorunu yaşıyorduk bu yorum üzerine deneyelim dedik ve maalesef trojan bulaştı bilgisayarlara.(Konuyu hortlatmış olabilirim fakat bilgilendirmek içindir.)

Asla tavsiye etmem arkadaş ne yaptı etti bilmiyorum aynı sorunu yaşıyorduk bu yorum üzerine deneyelim dedik ve maalesef trojan bulaştı bilgisayarlara.(konuyu hortlatmış olabilirim fakat bilgilendirmek içindir.)

Web uzantısından ne trojani bulaşacak? Kanka bir de urban VPN herkes kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı