Steam Kredi kartı doğrulanamıyor

Hasan Erikli

Hectopat
Yer
İzmir Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL i3-12100F 4.3GHz 4/8 Çekirdek İşlemci

ASUS PRIME H610M-E DDR4 Anakart

PALIT RTX 3060 Dual 12GB Ekran kartı

Adata XPG Gammix D30 16 GB (2x8) 3200 MHz

SHARKOON SHP650V2 650W 80+ EU Güç kaynağı

ADATA LEGEND 710 512GB M.2 2400-1000MB/s SSD
Meslek
Öğrenci
Steam çok fazla cüzdana para yüklemesi yaptığım gerekçesiyle (10 dolar) kredi kartı doğrulaması yapmamı istedi. 39.33 TL ve 46.06 TL çekimler yaptı ve bunun dolar cinsinden ne kadar ettiğini yazmamı istiyor fakat bankadan bankaya kur farklı olduğu için bilemiyorum 2 kere deneme yaptım son deneme hakkım kaldı. Daha denemiyorum Steam'e destek ticketi attım fakat ne yapmam gerek sizce?

Ekstreden kaç dolardan çektiği yazması lazım. Bu yüzden bunu soruyorlar ki ancak siz bunu tespit edebilirsiniz. Güvenlik sebebiyle yani. En garanti yöntem olarak bankanızın müşteri hizmetlerine ulaşın yardımcı olacaklar. Başıma geldiği için söylüyorum. O 2 işlemin dolar cinslerini tamı tamına söyleyeceklerdir.

Ekstreden kaç dolardan çektiği yazması lazım. Bu yüzden bunu soruyorlar ki ancak siz bunu tespit edebilirsiniz. Güvenlik sebebiyle yani. En garanti yöntem olarak bankanızın müşteri hizmetlerine ulaşın yardımcı olacaklar. Başıma geldiği için söylüyorum. O 2 işlemin dolar cinslerini tamı tamına söyleyeceklerdir.

Maalesef bu bilgiye erişemiyorlarmış banka dediğim de Nays uygulaması.

Nays hiç kullanmadım ama dediğim gibi en kötü ekstreden bu bilgiye ulaşmaya çalışın. Mobil uygulama göstermiyorsa varsa pcden bakmaya çalışın.

Nays hiç kullanmadım ama dediğim gibi en kötü ekstreden bu bilgiye ulaşmaya çalışın. Mobil uygulama göstermiyorsa varsa PC'den bakmaya çalışın.

Hiçbir şekilde göstermiyor.

Nays hiç kullanmadım ama dediğim gibi en kötü ekstreden bu bilgiye ulaşmaya çalışın. Mobil uygulama göstermiyorsa varsa pcden bakmaya çalışın.
Siz hangi bankadan talep edebildiniz? Ben garantiden istedim ana işlemin USD karşılığını görüyorlar ama doğrulama için çekilen ücreti USD olarak göremiyoruz dediler.

Siz hangi bankadan talep edebildiniz? Ben garantiden istedim ana işlemin USD karşılığını görüyorlar ama doğrulama için çekilen ücreti USD olarak göremiyoruz dediler.

Bende göremedim ve çektikleri ücret hala gelmedi.

Enpara

Mobilden ziyade web sitesi üzerinden kontrol edebilirseniz daha sağlıklı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bende göremedim ve çektikleri ücret hala gelmedi.
Benimki hemen iade oldu garanti de.

Enpara

Mobilden ziyade web sitesi üzerinden kontrol edebilirseniz daha sağlıklı sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Bende Enpara var ama kredi kartıydı. Bir sonraki sefer Enpara hesabımdan denerim. Web sitesine baktım garanti için yoktu. Zaten müşteri hizmetleri bile göremiyordu direk TL olarak yansımış sisteme.

Yeni konular

Geri
Yukarı