Kredi kartı için avantajlı banka önerisi

En avantajlı kredi kartı?

• World

• Axess

• Bonus

• Cardfinas

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

De Bruyne

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese benim Paraf ve Maximum kredi kartım var ama ne zaman bir şey almaya kalksam 3 taksit için bile 40-50 TL ek ücret istiyor.
Şimdi ihtiyaç oldu yeni bir set üstü doğalgazlı ocak alayım dedim neyse seçtim satın al dedim yine aynı 6 taksit için 70 TL ücret istiyor N11 için cardfinans uygun gözüküyor ama 1 site için kart çıkarmayayım genel olarak en iyi kart sizce hangisi? World, Cardfinans, Bonus? sizce hangisi.

Worldcard taksit konularında daha makuldür genellikle. Fakat senelik belirli düzenli ödemeniz yoksa aidat ücreti alır. Ek olarak EnPara kredi kartı da peşin aldığınız bir ürünü ek ücret ödemeden aylık 3 defa olmak üzere taksitlendirebilirsiniz. Her ay 3 harcamanızı faizsiz ve ücretsiz olarak sonradan taksitlendirin!
EnPara aklıma yattı ama eve falan geliyorlar onu sevmedim cevabınız için teşekkür ederim ben genelde N11'den alışverişimi yaparım ocaktan tutun duvar boyasına kadar aldım sıkıntı yaşamadım iyi site ve sitede Cardfinans vade farkında avantaj sağlıyor bu yüzden cardfinans çıkarmayı düşünüyorum. Birde konuyu açalı 16 gün olmuş vay arkadaş zaman ne geçiyor be. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı