Avantajlı kredi kartı önerisi

Maalesef öyle. Değil kredi başvurusunda bulunurken, kredi kartı başvurusu onaylarken bile maddi gücü temel alıyorlar.
Aslında gayet normal bir şeyden bahsediyorsunuz. Diğer bankalar kullanımınızı analiz ederek tahmini bir gelir bulup o şekilde işlem yapmanızı sağlayabilir. İş Bankası bunu belgelemenizi isteyerek yapıyor olabilir. Bende bu nedenden dolayı kendilerini pek sevmiyorum.

Konu sahibinin aylık gelirini bilmediğimiz için genel kullanım kartları biraz arka planda kalıyor. Malum aile babası bu zamanda ev geçindirmekte kolay değil. En iyisini bulmak önemli.

Aylık geliri karta tanımlanacak limit için mi diyorsunuz hocam? Ayrıca devlet memuruyum, bunun da bir etkisi olur mu ki? Yorumlarınızı okurken bir yandan da biraz internette araştırdım kart aidatı, faiz gibi hususlar da varmış tabii. Faiz olayını anlamadım mesela. Bir kart artı taksit imkanı verirken aidatı var ama bir diğer kart için durum tam tersi. Ben tam olarak ihtiyacımı belirleyip ona göre bir seçim yapayım.

Aylık geliri karta tanımlanacak limit için mi diyorsunuz hocam? Ayrıca devlet memuruyum, bunun da bir etkisi olur mu ki? Yorumlarınızı okurken bir yandan da biraz internette araştırdım kart aidatı, faiz gibi hususlar da varmış tabii. Faiz olayını anlamadım mesela. Bir kart artı taksit imkanı verirken aidatı var ama bir diğer kart için durum tam tersi. Ben tam olarak ihtiyacımı belirleyip ona göre bir seçim yapayım.

Devlet memuruysanız bonus, Yapı Kredi ve world büyük ihtimalle verirler o konuda şüpheniz olmasın. Faiz mevzusuna gelirsek oradaki sitem örnekler ile anlatmam gerekirse 20 bin TL kredi çektiğinizde öderken bankaya göre değişiklik gösterir tabii %10 olur %30 olur bir fiyat artışıyla geri ödüyorsunuz 20 bin TL'ye 23 bin TL gibi burada bankaların kazancıda bu oluyor.

@Picky bence iki kart almanız daha iyi olur. Aidatlı olarak maximum, aidatsız olarak world eko kartı alabilirsiniz.

Katılıyorum en iyi tercih bu olur sizin için ileride başka karta geçme gibi bir sorunda yaşamazsınız.

Faiz mevzusuna gelirsek oradaki sitem örnekler ile anlatmam gerekirse 20 bin TL kredi çektiğinizde öderken bankaya göre değişiklik gösterir tabii %10 olur %30 olur bir fiyat artışıyla geri ödüyorsunuz 20 bin TL'ye 23 bin TL gibi burada bankaların kazancıda bu oluyor.

Katılıyorum en iyi tercih bu olur sizin için ileride başka karta geçme gibi bir sorunda yaşamazsınız.

Kredilerin geri ödenmesindeki faizi biliyorum. Ben şöyle bir şey zannetmiştim; örneğin 10 bin TL tutarında bir şey satın aldım ve 10 taksit olarak ödeyeceğim. Aylık ödeyeceğim tutarın üzerine belirli bir faiz koyulacak diye düşündüm. Gerçi vade farkı diye de bir şey var ya. Ben tavsiyenizi dikkate alıyorum, aidatsız world eko kafama yattı, aidatlı olarak maximum ve bonus arasında biraz kararsızım.

Geri
Yukarı