Kredi Kartı Kapatmak

Persseus

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya veya İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
550TL öğrenci kredisi alıyorum ve iki bankadan 500TL limitli 2 kartım var. Krediyi alır almaz Enpara'dan başvurdum ve 500TL limitli kart verdiler. Daha sonra Ziraat kartımım kredi kartı özelliği aktif edildi. İş bankası Üniversite öğrencilerine 1300 limitli kart veriyormuş. Bu kartların son ödeme tarihlerini 1 kez kaçırdım ve hepsini zamanında asgarisini ödedim. İki kartın borcunu kapatıp yeni kart başvurusunda bulunsam hemen onaylanır mı? Veya Enpara Kredi kartını kapatırsam Ziraat kart limitimi arttırır mı?

Ziraat bankası kredi kartı iptali ile ilgili yarın konu açacağım. Bankadan hiçbir türlü hallolmuyor kredi kartı iptal ettirmek işlerine gelen son iş telefona yönlendiriyorlar. Telefonda da çıkmıyorlar 😀 daha geçen hafta anneannemin kredi kartını nasıl süreçlerden geçerek zorla iptal ettiğimi yazacam takipte kal.

Önce bir başvuru yap bakalım gelen cevap diğer banka limitlerinizi düşürürseniz onaylanacaktirmi olacak yoksa direk onay ya da direk Red mi alacak direk Red alırsa kartlarını sakın kapatma düzenli ödemenin yanı sıra ne kadar süredir kart ya da hesap kullandığında önemli.

Hocam başlığı okudum sadece kapatırken sana aman efendim lazım olur yapmayın bakın şuan yüzdeler düşük filan oyalar direk kes tıraşı de.
Ahhh ahh sinirim bozuldu bak yine. Hala arayıp kadını bu sözlerle kandırmaya çalışıyorlar. Neyse yarın konuyu açacağım orada anlatacam detaylı olarak. Kredi kartı büyük beladır kullanmıyorsan açmayacaksın.

Ziraat kart limiti kolay kolay artmaz hatta arttıracaklarını sanmıyorum. Enpara'da limit arttırmaz çünkü net gelirini istiyor ve başka kartın var mı diye bakıyor. Garanti kartım mevcut hesap açarken istemiştim, normal hesap açtırdım öğrenci değil 1.900 TL limitli kart çıkardılar. Enpara haricindeki özel bankalar bu durumu pek takılmıyor. Özellikle normal hesap açarsan.
Ekleme: yaptığım taksitleri genel olarak zamanında önce ödeyerek borcumu kapatıyorum. Bu yüzden kredi notum yüksek olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı