Kredi kartı limiti arttıramamak

34Roxe

Hectopat
Arkadaşlar merhaba ben 1 hafta önce kredi kartı başvurdum kredi geldi geçti elime ama limiti 2000 TL olarak belirlediler limiti artırrmaya çalıştım telefondan ama onaylanmandı sizce şubeye gitsem limitini artırırlar mı bilgisayar için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kademeli olarak artırın. 2k dan direkt 30a çekmeyin. Önce 5-10k sonras 15k sırasıyla farklı günlerde deneyin. Menüdeki işinizi ve maaşınızı biraz yüksek yazın.

Kademeli olarak artırın. 2k dan direkt 30a çekmeyin. Önce 5-10k sonras 15k sırasıyla farklı günlerde deneyin. Menüdeki işinizi ve maaşınızı biraz yüksek yazın.

@34Roxe Siz limitiniz ne kadar olsun istiyorsunuz? Anlaşılan yeni başladınız kredi kartı kullanmaya.
5 6 k olsa bana yeterli pc almam için

Ben denedim kademeli olarak oldu zaten. Fakat işin uzmanları dislike atıyor belli ki onlar daha iyi biliyor :)
Kademeli derken o nasıl oluyor hocam biraz daha açar mısınız yardım eder misiniz

Arkadaşlar merhaba ben 1 hafta önce kredi kartı başvurdum kredi geldi geçti elime ama limiti 2000 TL olarak belirlediler limiti artırrmaya çalıştım telefondan ama onaylanmandı sizce şubeye gitsem limitini artırırlar mı bilgisayar için?
Maaş bankasından mı kredi kartı almayı deniyorsunuz?

Direkt limiti 5-10'a çekmeyin. 3000'e çekin, kabul edildikten sonra belki bir gün belki iki gün sonra 4-5e çekin. Kademeli ilerlemek bu. Ben 10K'dan 50k'ya kadar az az artırmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı