Kredi kartı mı banka kartı mı?

bankacı ben

Zeptopat
Daha fazla  
18 yaşında bir meslek lisesi stajyeriyim, 1275 TL maaşım var. Sizce kredi kartı mı yoksa banka kartı mı kullanmalıyım? ( hangi bankanın kartı ve neden? )

@İzmirli Gurme Sitelerinde "Çalışan Gençlere ve Öğrencilere Özel Bankamatik Kartı" demişler bu sebeple öğrenci olduğunu girmesi daha iyi olur. Benim bankadaki meslek bilgilerim işsiz olduğu zaman vermişleri fakat şimdi belki vermiyor olabilirler. Sonra güncelleme için şubeye gitmek ile uğraşmasın.

@İzmirli Gurme Sitelerinde "Çalışan Gençlere ve Öğrencilere Özel Bankamatik Kartı" demişler bu sebeple öğrenci olduğunu girmesi daha iyi olur. Benim bankadaki meslek bilgilerim işsiz olduğu zaman vermişleri fakat şimdi belki vermiyor olabilirler. Sonra güncelleme için şubeye gitmek ile uğraşmasın.
Ben 8 ay önce aldım, o zaman da sitede aynı bilgilendirme yazıyordu. Yine aynı şekilde bu yıl içerisinde 2 arkadaşım tavsiyem üzerine İş Bankalı oldu. Hepsi aynı şekilde aldı, hatta birisi uzaktan müşteri olmuştu. Bir problem çıkacağını zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı