Steam Kredi kartı sahipliği doğrulama hatası

Tyler_Durdenn

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum. Steam'de ne zaman bakiye yüklemeye kalkarsam topluluk pazarı kısıtlaması yiyorum ve 3 gün topluluk pazarını kullanamıyorum. (Son zamanlarda, doğrulanmamış bir kredi kartı ile Steam Cüzdanınıza çok kez para yüklediniz. Şimdi yüklemeyi doğrulamayı deneyebilir veya sınırlamanız otomatik olarak kaldırılana kadar bekleyebilirsiniz.) Hata bu şekilde ve yüklemeyi doğrulama seçeneğine basıyorum, sonra kredi kartı doğrulama ekranı geliyor, doğrulama seçeneğine basıyorum ve (steam hesap bilgilerinizi alamadı) hatası geliyor. Ve her yükleme yaptığımda aynı sorunla karşılaşıyorum 3 gün topluluk pazarını kullanamıyorum. Kullandığım kart banka kartı ve kendi şahsıma ait bir kart, yıllardır bu kartı kullanıyorum, eskiden bu sıkıntı yaşanmıyordu, 2020 ve 2021 yıllarında bu kartla yükleme yaptığımda herhangi bir sıkıntı olmuyordu fakat 2022 yılının ortalarından itibaren bu sıkıntıyı yaşamaya başladım. Hiçbir şekilde kartımı da doğrulayamıyorum saçma bir şekilde ve nereden araştırırsam araştırayım bir çözüm de bulamadım. Artık her yükleme yaptığımda saçma bir şekilde 3 gün topluluk pazarı kısıtlaması yemek istemiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim sevgili arkadaşlar.

324235423.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı