Çözüldü Kredi kartı taksit gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

darkdragonx

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ben geçen gün gaming.gen.tr'ten kredi kartına 3 taksit klavye aldım. Fakat banka uygulamasında taksitler gözükmüyor. Ve normalde taksitli alışveriş yapınca normalde 799₺ olan ücret 827₺ olması gerekiyordu. Bankada 799₺ yazıyor. Nasıl olacak anlamadım? "Taksitlendir"e basıp benim mi taksitlendirmem gerekiyor? O zaman niye sitede 827₺ yazıyordu da burada 799₺ yazıyor? İlk kez taksitli işlem yaptım da yardımcı olursanız sevinirim..

Çözüm
Hocam, taksit işlemi olmamış gözüküyor. Siz yapabilirsiniz. Neden olmadığını ise bilmiyorum. Taksitlendir ile yapabilirsiniz.
Hocam, taksit işlemi olmamış gözüküyor. Siz yapabilirsiniz. Neden olmadığını ise bilmiyorum. Taksitlendir ile yapabilirsiniz.

Çözüm
Bir problem olmaz değil mi hocam? Kesin olarak taksit yok şu an yani? Garip geldi şimdi Ziraat üzerinden "taksitlendir" yapınca ek ücret falan koymuyor da

Bir problem olmaz değil mi hocam? Kesin olarak taksit yok şu an yani? Garip geldi şimdi Ziraat üzerinden "taksitlendir" yapınca ek ücret falan koymuyor da
Bankanı arayıp sor taksit var mıymış. Büyük ihtimalle yok çünkü 827TL çekmemiş. Kendin taksitlendirebilirsin, üstüne birkaç lira ekler sadece.

Bankanı arayıp sor taksit var mıymış. Büyük ihtimalle yok çünkü 827TL çekmemiş. Kendin taksitlendirebilirsin, üstüne birkaç lira ekler sadece.
Hocam şimdi e fatura geldi onda da peşin yazıyor. Şu an kesin taksitsiz dimi? Ben taksitlendir yapıyorum o zaman.

Ziraat Bankası 4 taksite kadar faizsiz taksit yapar. Gereksiz yere satıcılara vade farkı ödemeyin, banka üzerinden taksitlendirin. Aklınızda bulunsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…