Kredi kartına iade nasıl olur?

İlan açtım hocam ama satılacağını nedense düşünmüyorum keşke özelleştirme yapmasaydım. Kargoyu teslim almayacağım belki iade olur. Technopat sistemini iptal etmek hiç mantıklı gelmiyor ama o da bir seçenek.
Bence gönlünüzden geçen hangisiyse onu alın eğer technopat varsa iptal etmeyin.
Dilerseniz şeyde yapabilirsiniz durumun ne olacağı netleşene kadar iptal edin süreç olumlu sonuçlanırsa o zaman satın alırsınız.
Kargoyu teslim almazsanız bence iade olur iade olmazsa süreç nasıl işler bilmiyorum olmazsa tüketici hakem heyetine başvuru yapıp şansınızı deneyin.

Bence gönlünüzden geçen hangisiyse onu alın eğer technopat varsa iptal etmeyin.
Dilerseniz şeyde yapabilirsiniz durumun ne olacağı netleşene kadar iptal edin süreç olumlu sonuçlanırsa o zaman satın alırsınız.
Kargoyu teslim almazsanız bence iade olur iade olmazsa süreç nasıl işler bilmiyorum olmazsa tüketici hakem heyetine başvuru yapıp şansınızı deneyin.
Gönlümden geçenle hareket edersem risk almış olacağım hocam, bu devir de 13.5k da az para değil. Tht ile görüştüm yukarıda arkadaşlarımızın dediği gibi özelleştirme yapıldıysa cayma hakkından vazgeçmiş oluyorsunuz dediler. Yani İncehesap'ın inisiyatifine kalıyorum. Ürünü almazsam ne olur diye sorun incehesap müşteri hizmetlerine geri göndeririz dediler 😂 Ya blöf, ya ciddi. Önümde örnek de yok maalesef.

Eğer iptal edip beklersem gittikçe parçalar değişecek hocam. Şu an bile Thelmake kasa Rampage kasa ile değişti. Bugün içinde ikincisi elden bir alıcı çıkmaz ise iptal edeceğim maalesef. Başka bir evrende, en güzel halinle 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı