Borcu olmayan kredi kartına iade durumu ne olur?

cancka

Picopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX4080 - i9 13900HX - 32GB - Acer Predator Helios 16
Meslek
Müzisyen
Selam,

İki gün önce bir sipariş verdim, dün iade etmek için aradım ama kargo etiketleri basıldığı ve teslim edildiği söylendi kargo gelince almadan iade edin gerisini biz hallederiz dediler buraya kadar bir sıkıntı yok kargo yarın gelir büyük ihtimalle almadan iade edeceğim, geri dönmesi 7 iş günü iadesi derken bir haftamı alacak her türlü bu esnada hesap kesim tarihi geliyor, kartımın borcu yoktu sadece bu alışverişim olacak ve ben tarih geldiği için ödemeyi yaparsam iade edilen para bana nasıl gelecek borcu olmayan karta iade yapıldığında tam olarak nasıl işliyor prosedür bilgisi olan var mı?

Şu an borç: 0
Alışveriş yaptım: 1000.
Ödeme tarihi geldi ödedim, sonra iade yapıldı bu durumda ne olacak?

Kredi kartı ekstren + bakiyeye geçer olayı yanlış anlamadıysam.
Yani böyle bir durumda +bakiyeyi ne yapabilirim bir sonraki ayın ödemesi için mi kullanılabilir? Aslında borcu olmadığı için normal hesabıma nakit olarak geçse daha mantıklı olur banka sistemini tam bilmediğim için, borcu olmayan karta iade olayı çok saçma olur yani.

Yani böyle bir durumda +bakiyeyi ne yapabilirim bir sonraki ayın ödemesi için mi kullanılabilir? Aslında borcu olmadığı için normal hesabıma nakit olarak geçse daha mantıklı olur banka sistemini tam bilmediğim için, borcu olmayan karta iade olayı çok saçma olur yani.
Diğer ay başka bir ödeme yaptığınızda + bakiyeden düşer. Kredi kartındaki + bakiyeyi normal banka hesabına vermiyor.

Diğer ay başka bir ödeme yaptığınızda + bakiyeden düşer. Kredi kartındaki + bakiyeyi normal banka hesabına vermiyor.
Hesap kesim tarihi ayın 26'sı, hesap kesimi olduktan sonra son ödeme tarihine kadar beklesem o esnada iade yapılsa acaba ekstreyi otomatik olarak öder mi kendisi yoksa bir sonraki aya sarkar mı bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı