Kredi kartından habersiz alışveriş yapılmış

BreaKSooN05

Kilopat
Kredi kartında 1500TL civarında getir üzerinden alışveriş yapılmış.

Bunun hakkında bankayı aramak dışında nasıl bilgi alabilirim. Neler yapmalıyım? Kart galiba şu an bloke olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bankayı aramazsan paran kalır, iyi akşamlar.

Bankayı aramadan nasıl bilgi alacaksınız ki? Başka soru yoksa iyi akşamlar.

Kart benim değil halamın. Ben direk arayamıyorum yani onlar arayacaklar. Ama alışveriş 2 gündür yapılmış. 250TL şeklinde 2 gün boyunca yapılmış yeni fark etmişler.

Benim burada merak ettiğim şey mobil banka uygulaması üzerinden, alışveriş detayını öğrenip getir üzerinden de bilgi alabilir miyiz?

Kart benim değil halamın. Ben direk arayamıyorum yani onlar arayacaklar. Ama alışveriş 2 gündür yapılmış. 250TL şeklinde 2 gün boyunca yapılmış yeni fark etmişler.

Benim burada merak ettiğim şey mobil banka uygulaması üzerinden, alışveriş detayını öğrenip getir üzerinden de bilgi alabilir miyiz?

Güvenlik sebebiyle vermezler, en fazla paranı iade ederler dekont yollarsan.

Halanız kartı kullandığı bankaya gidecek, harcama itirazında bulunarak dilekçe yazacak. Kartları yenilenecek ve güvenlik gerekçesi ile internet bankacılığı kullanımı kapatılacak. İlgili süreç banka genel müdürlüğü tarafından incelenecek, ona göre bilgilendirilecekler, fakat bu tarz olaylarda genelde süreç adli vaka ya dönüşüyor savcılığa da gidebilirler...

Yeni konular

Geri
Yukarı