Kredi kartından komisyonsuz para çekme taktiği var mı?

Mummyss

Decapat
Yer
Van, Merkez
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Arkadaşlar kredi kartında 30bin limitim var bunu Paycell, Tosla, fastPay ile çekmeye çalıştım ama yüzde 2 gibi bir çekme ücreti istedi 1-2 bin çeksem 20-30 gözüme gelmez de 500-600 lira ödemek istemiyorum ayrıyeten faizi de var. Bana bu parayı böyle komisyon vermeyecek şekilde çekmekte yardımcı olabilir misiniz? Binance vs denemedim komisyon vermek istemiyorum çeker loseve yatiririm bu tahta kurularina yedirmem. Bildiğiniz taktik ya da uygulama var mı pls sizden cevap bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kuyumcu ile anlaşabilirsiniz belki altın falan alıp iade edersiniz size nakit verir ama gene de komisyon olur belki daha az olur.

Bir kuyumcu ile anlaşabilirsiniz belki altın falan alıp iade edersiniz size nakit verir ama gene de komisyon olur belki daha az olur.
O da komisyon alır ama en azından bankaya verilen komisyondan vergi alınıyor. Bankaya para kaptırmayım derken daha beter yiyiciye para kaptırmanın hiçbir mantıklı yanı yok. Ayrıca suç :)

Param diye bir uygulama var arkadaşlar 5000ye kadar TL bir aylık sürede komisyon kesmiyor. Ben bankalara şirketlere sebepsiz yere para kaptırmak istemiyorum vergi değil bir şey değil yani yüklerken komisyon kesiyor devlete vergili veriyorum her seferinde onda bir sorun yok ama yüzde 2 komisyon istemeleri can sıkıcı bir durum. Paycell Tosla Papara fastPay yüzde 2 istiyor param uygulaması istemedi haberiniz olsun yani bankayı kandırmak gibi bir şey değil yani arkadaşlar bazıları alıyor bazıları almıyor benim almayan bir uygulama vs bulmam gerek teşekkür ederim herkese

@dorukturco @Tavasapi @BenKainatım @Burcafes678 @Sorahan

Param diye bir uygulama var arkadaşlar 5000ye kadar TL bir aylık sürede komisyon kesmiyor. Ben bankalara şirketlere sebepsiz yere para kaptırmak istemiyorum vergi değil bir şey değil yani yüklerken komisyon kesiyor devlete vergili veriyorum her seferinde onda bir sorun yok ama yüzde 2 komisyon istemeleri can sıkıcı bir durum. Paycell Tosla Papara fastPay yüzde 2 istiyor param uygulaması istemedi haberiniz olsun yani bankayı kandırmak gibi bir şey değil yani arkadaşlar bazıları alıyor bazıları almıyor benim almayan bir uygulama vs bulmam gerek teşekkür ederim herkese

@dorukturco @Tavasapi @BenKainatım @Burcafes678 @Sorahan
Dostum kimse kimseye bedava para vermez.Heleki o kan emici bankalar..Çok acil bir durumun yok ise kullanma hatta o kartı kır at derim.Senin olmayan parayı alıyorsun.Kapitalist sistemin oyununa gelme boşuna faiz verme para kolay kazanılmıyor..

Benim
Dostum kimse kimseye bedava para vermez.Heleki o kan emici bankalar..Çok acil bir durumun yok ise kullanma hatta o kartı kır at derim.Senin olmayan parayı alıyorsun.Kapitalist sistemin oyununa gelme boşuna faiz verme para kolay kazanılmıyor..
Benim bahsettiğim şey faiz değil faizi vereceğim tabiki orası ayrı ben yükleme yaparken komisyon almalarına kıl oluyorum o komisyonu vermek istemiyorum çünkü bir ay önceye kadar fastpay da komisyon almiyodu

Bir satıcıdan 30.000 TL'lik alışveriş yap(mış) gibi pos cihazından parayı çektir. Sonra o ürünü (sözde) iade et. Sonuçta para iadesi nakit yapılamaz diye birşey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı