Kredi kartsız App Store üyeliği alma sorunu

igayin61

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Bugün bir yakın arkadaşıma İphone 6 aldık fakat App Store üyeliği açamıyoruz. Kredi kartımız maalesef yok o yüzden üyeliği açamıyorum. Eskiden Master Card, Visa kart simgelerinin yanında hiçbiri seçeneği varmış ama şuan da yok. Acaba kredi kartsız App store üyeliği açamaz mıyız? İtunnes üzerinden kayıt olmaya çalıştığımızda bu sıkıntı oluyor. Direk Apple'nın sitesine ve İcloud üzerinden üyelik açtık ama onu girdiğimiz de İtunnese veya telefondan üyelik yerine kabul etmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Benim de kuzenim iPhone 6 aldı, bende hesap açamadım, kendi hesabım vardı onu girip indireceklerini indirdim ve hesabı sildim. Eğer eski kullanmadığın bir kredi kartı varsa veya babanın, arkadaşının babasının onu gir, sonradan değiştirirsin. Ayrıca girdiğin zaman hesap üzerinden bir şey almıyor para gitmez yani, geçici olarak istemelisin.

Şöyle yapacaksın; Eğer hiç apple kimliğin yok ise, AppStore'a gir bir uygulama indir senden senden apple kimliği isteyecek ve karşına seçenekler çıkacak sen yeni apple kimliği yarat diyeceksin ve kredi kartı bölümünde "Hiçbiri"seneği çıkacak onu seçerek oluşturacaksın oluşturacaksın. Eğer apple kimliğin var ise telefonda onu sil, ondan sonra AppStore'a gir yine bir uygulama indir aynı işlemleri yap.

NOT: Olmuyor deme ben hergün Apple ID alıyorum. :D

iPhone'u ilk açtığınızda kurulum aşamasında üyelik girmeden yani atla seçeneğini kullanın sonra appstore dan bişeyler indirmeye çalışırken ayarlıyacaksın

Appstore gir ordan herhangi ücretsiz yazan uygalamayı indire bas sonra mevcut hesap yeni hesap diye seçenekler gelecek yeni hesap oluşturup açabilirsin bu şekilde orada ödeme seçeneklerinde hiçbiri kutucuğunu görebilirsin

Şöyle yapacaksın; Eğer hiç apple kimliğin yok ise, AppStore'a gir bir uygulama indir senden senden apple kimliği isteyecek ve karşına seçenekler çıkacak sen yeni apple kimliği yarat diyeceksin ve kredi kartı bölümünde "Hiçbiri"seneği çıkacak onu seçerek oluşturacaksın oluşturacaksın. Eğer apple kimliğin var ise telefonda onu sil, ondan sonra AppStore'a gir yine bir uygulama indir aynı işlemleri yap.

NOT: Olmuyor deme ben hergün Apple ID alıyorum. :D
Nasıl oluyor ? Her cihazda 5 apple hesabı etkinleştirme sınırı vardı.sınırı kaldırdılarmı?

Bilmiyorum öyle birşey olduğunu. Şuanda 10 adet hesabım var farklı işler yaptığım için lazım oluyor oyüzden açtım ve açmaya devam ediyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı