Kredi miktarı taksitlendirilebilir mi?

Jake Peralta

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. iPhone 11 almak istiyoruz ama çok taksit seçeneği olmuyor sanırsak. Kredi kartı ile tek çekim telefonu alıp o kredi miktarını taksitlendirebiliyor muyuz? Örneğin telefon 7300TL. Biz kredi kartıyla bunu peşin alıyoruz. Sonra aldığımız kartın uygulamasından bu 7300TL'yi taksitlendirebiliyor muyuz?

Yapabilmen lazim, Vatan`da Fibabanka kredisi ile yapiyorlardi hatta ama obur bankalar hakkinda net bir bilgim yok. Yine de yaparlar diye dusunuyorum belli bir faiz bindirerek.

Hayır, telefon alırken yapamazsın. Esnaflardan almayı dene. Bazı zeka küpleri telefon fiyatına taksitle kılıf satıp kılıf alana telefon hediye ediyor.

Yapabilmen lazim, Vatan`da Fibabanka kredisi ile yapiyorlardi hatta ama obur bankalar hakkinda net bir bilgim yok. Yine de yaparlar diye dusunuyorum belli bir faiz bindirerek.

Hocam peki en düşük 6 taksit satan yerler var mı?
Hayır, telefon alırken yapamazsın. Esnaflardan almayı dene. Bazı zeka küpleri telefon fiyatına taksitle kılıf satıp kılıf alana telefon hediye ediyor.

Hocam peki telefonu en düşük 6 taksit satan yeler var mı? Alışveriş kredisi de olur.

Hocam peki en düşük 6 taksit satan yerler var mı?

Hocam peki telefonu en düşük 6 taksit satan yeler var mı? Alışveriş kredisi de olur.

Bilgim yok hocam, kesin yapan tek yer olarak Vatan`i biliyorum ama ustteki arkadas olmuyor demis. Bilgili arkadaslar daha iyi yardimci olur ben bos yere yanlis bilgi vermeyeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…