Kredi notu çok düşükken nasıl kredi alınır?

umutakyuz

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim kredi notum çok düşük. İhtiyacımdan dolayı kredi çekmek istiyorum, kaç TL'ye kadar çekebilirim ve nasıl yapabilirim?

Eki Görüntüle 2080272

Dosya Ekleri

• 1704891445241.png
    1704891445241.png
    124,1 KB · Görüntüleme: 136
Son düzenleyen: Moderatör:
Özel bankalar verebilir gidip portföy danışanları ile görüşme sağlayabilirsiniz, findeks puanınızın yükselmesi için düzenli ödeme yapmanız gerekir. Bu süreç 2-3 ay belki daha fazla sürer.

Özel bankalar verebilir gidip portföy danışanları ile görüşme sağlayabilirsiniz, Findeks puanınızın yükselmesi için düzenli ödeme yapmanız gerekir. Bu süreç 2-3 ay belki daha fazla sürer.

Özel bankalar olarak önerileriniz hangileridir bir de aktif olarak borcum yok ödeme yapamıyorum ne yapmalıyım.

Kredi konusunda çok geniş bir yelpaze var

Daha önce kredi konusunda bankalar ile çalıştınız mı?

Eğer ilk defa kredili ürün kullanacaksanız en az 6 ay sigortalı çalışan olmanız lazım sadece o da yeterli olmayabiliyor biz firmanın maaş ödemelerini yapıyoruz ancak firmayı riskli gördüğümüz için çalışanlara da kredi vermiyoruz diyen banka bile vardı zamanında. 1300 puanla bile kredi alamayan insanlar var şu an Findeks'in argoritması değiştiği için yani bu riske kısa vadede özel bankadanda olmuş olsa kredi almanız çok zor sen başvuru yapıyorsun ama banka bir sürü kriter değerlendiriyor aslında.

Kredi konusunda çok geniş bir yelpaze var.

Daha önce kredi konusunda bankalar ile çalıştınız mı?

Eğer ilk defa kredili ürün kullanacaksanız en az 6 ay sigortalı çalışan olmanız lazım sadece o da yeterli olmayabiliyor biz firmanın maaş ödemelerini yapıyoruz ancak firmayı riskli gördüğümüz için çalışanlara da kredi vermiyoruz diyen banka bile vardı zamanında. 1300 puanla bile kredi alamayan insanlar var şu an Findeks'in argoritması değiştiği için yani bu riske kısa vadede özel bankadanda olmuş olsa kredi almanız çok zor sen başvuru yapıyorsun ama banka bir sürü kriter değerlendiriyor aslında.

Hocam 3 4 aydır bir şirkette çalışıyorum lise mezunuyum 5 gün sonra 19'um yani mezun olur olmaz çalışmaya başladım bu attığım ekteki düşük notumla 8 bin civarı kredi alabilmemin imkanı var mı telefon almak için kullanacağım.

Hocam 3 4 aydır bir şirkette çalışıyorum lise mezunuyum 5 gün sonra 19'um yani mezun olur olmaz çalışmaya başladım bu attığım ekteki düşük notumla 8 bin civarı kredi alabilmemin imkanı var mı telefon almak için kullanacağım.
Direk kredi kartına başvursan gelir belgenle rahatlıkla 10.000₺ limit verirler.

Tabloya göre kredi alman çok zor illa kredi kullanıp alacağım dersen ayrı ayrı yöntem var.

1 Evkur finansmanı kullanarak Evkur mağazadan kredi kullanarak alabilirsin taksitleri düzenli ödeyerek kredi notunu da yükseltmiş olursun ya da Turkcell finansman kredisini kullanıp qnbfinanstan mağaza kredi kullandırır

2 ya da benim acelem yok 2 3 ay sonra da telefonu alsam olur dersen TEB Kuveyt Türk ya da İş Bankası'na başvuruda bulunup bloke teminatlı kredi kartı alırsın örnek veriyorum 1000 TL yatırdın karşılığında kredi kartı talep edebiliyorsun kendi paranla kullandığın kartı zamanında ödeyerek de notunu yükseltirsin daha sonra da senin yatırdığın 1000 TL'ye ihtiyacın olursa kartı iptal ettirip yatırdığın teminatı geri alabilirsin.

Tabloya göre kredi alman çok zor illa kredi kullanıp alacağım dersen ayrı ayrı yöntem var.

1 Evkur finansmanı kullanarak Evkur mağazadan kredi kullanarak alabilirsin taksitleri düzenli ödeyerek kredi notunu da yükseltmiş olursun ya da Turkcell finansman kredisini kullanıp qnbfinanstan mağaza kredi kullandırır.

2 ya da benim acelem yok 2 3 ay sonra da telefonu alsam olur dersen TEB Kuveyt Türk ya da İş Bankası'na başvuruda bulunup bloke teminatlı kredi kartı alırsın örnek veriyorum 1000 TL yatırdın karşılığında kredi kartı talep edebiliyorsun kendi paranla kullandığın kartı zamanında ödeyerek de notunu yükseltirsin daha sonra da senin yatırdığın 1000 TL'ye ihtiyacın olursa kartı iptal ettirip yatırdığın teminatı geri alabilirsin.

Evkur'un elden taksitle alacağım şeyler için çok yüksek miktarda ücret istiyor 2. dediğinizi deneyebilirim keşke daha hızlı olabilseydi yine de teşekkür ederim.

Ek olarak Findeks üzerinden kredi notunuzu kontrol edip oradaki bilgiler ile ilerleyin. Hangikredi, Teklifimgelsin gibi yerlere itimat etmeyin. Bu tarz yerlerin bağlayıcılığı yoktur.

Geri
Yukarı