Kredi notu düşüş gösteriyor

Vadeli etkisi olur ama bir mucize bekletecek kadar değil. Bence siz dediğimi yapıp imzalı kaşeli maaş bordrosu ile bankaya gidin. Netice alırsınız.
Çok teşekkür ederim. Bayramdan sonra gideceğim. Bakalım umarım faydası olur. Zaten yurtdışı tatili yapacağım. Onun için bordro alacaktım. Kredi kartı limiti artarsa açıkçası masraflarımı oradan yapmak istiyorum.

Çok teşekkür ederim. Bayramdan sonra gideceğim. Bakalım umarım faydası olur. Zaten yurt dışı tatili yapacağım. Onun için bordro alacaktım. Kredi kartı limiti artarsa açıkçası masraflarımı oradan yapmak istiyorum.

Aynı sorun ben de vardı. Limitim yaklaşık iki senedir bu enflasyon ortamına rağmen aynıydı. İş Bankası ne yapsam kredi kartı limitimi arttırmıyordu. Telefonla, uygulamayla falan ne denesem sonuç alamadım. En sonunda maaş bordrosu alıp şubeye gittim. Gittiğimde öğrendim ki ilk başvururken hiçbir gelir belgesi vermemişim. O yüzden artmıyormuş. Şubeden başvuru yaptıktan bir saat sonra limitim 100K'ya çıktı, istesem 200K falan da olabilirmiş maaşıma bağlı olarak. Ben çok açılmak istemediğim için 100K'da bıraktım. Sizde de öyle bir durum olabilir. Anladığıma göre sigortanız asgariden gösteriliyor kalanı elden veriliyor. Bu size olumsuz yansıyor olabilir. Bence siz de bir bordro alıp bankanıza gitmelisiniz.

Aynı sorun ben de vardı. Limitim yaklaşık iki senedir bu enflasyon ortamına rağmen aynıydı. İş Bankası ne yapsam kredi kartı limitimi arttırmıyordu. Telefonla, uygulamayla falan ne denesem sonuç alamadım. En sonunda maaş bordrosu alıp şubeye gittim. Gittiğimde öğrendim ki ilk başvururken hiçbir gelir belgesi vermemişim. O yüzden artmıyormuş. Şubeden başvuru yaptıktan bir saat sonra limitim 100K'ya çıktı, istesem 200K falan da olabilirmiş maaşıma bağlı olarak. Ben çok açılmak istemediğim için 100K'da bıraktım. Sizde de öyle bir durum olabilir. Anladığıma göre sigortanız asgariden gösteriliyor kalanı elden veriliyor. Bu size olumsuz yansıyor olabilir. Bence siz de bir bordro alıp bankanıza gitmelisiniz.
Hocam çok teşekkür ederim bayramdan sonra kesin halledeceğim

Güncelleme olarak söylüyorum henüz bankaya gitmedim. Çalıştığım bankadan tanıdık ile pazartesi de sorduracağım ama bir banka 4 bin lira limitli kart verdi. Hala öğrenci olarak mı görüyor bunlar, bu limit ne dalga geçer gibi😂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı