Kredi ya da banka kartı kampanyalarına otomatik katılım oluyor mu?

Alpha Frozen

Hectopat
Bazı bankaların kampanyalarında direkt hesaba ya da karta katılım yapılmış oluyor, örneğin Papara ve Tosla'nın kampanyalarına elle seçip katılmıyorsun, direkt kartın kampanyaya aktif olazı bankalarda ise (sanırıuyor. Yaptığınız harcamaya göre cashback falan alıyorsun. BM kredi ve banka kartlarında) BonusFlaş, Maximum Mobil, world mobil gibi uygulamarda onlarca, yüzlerce kampanya bulunuyor ve bunların her birini elinle tek tek seçip katılman gerekiyor. Amacım herhangi bir banka ya da kredi kartından, herhangi bir yerden alışveriş yaptığımda ne kampanyası olduğunu dahi bilmeden kampanyadan bir kazancımın olması. Sonuçta bu kampanyalar sürekli yeniliyorlar, bunlara her seferinde katılmakla mı uğraşacağız? Sizler neler yapıyorsunuz, kısa bir yolu var mıdır bunun? Teşekkürler.
@Tim Hocam bir bilginiz var mı acaba?

Son düzenleme:
Merhaba,

Bazı kampanyalar için katılım gerekmiyor fakat genellikle kampanyalara katılmanız gerekiyor. Uçağa sık sık biniyorsanız mil kazandıran bir kredi kartı kullanabilirsiniz. Kampanyalar olmadan da oldukça iyi ödül kazanabiliyorsunuz fakat kazanımınız yine de daha az oluyor. Kampanyalar genellikle belirli günlerde yenileniyor. Her ayın 1’inde, 16’sında ve 25’inde favori kartlarınızın uygulamalarına bakabilirsiniz. Size gelen teklif mesajlarına göre de katılım sağlayabilirsiniz.

Merhaba,

Bazı kampanyalar için katılım gerekmiyor fakat genellikle kampanyalara katılmanız gerekiyor. Uçağa sık sık biniyorsanız mil kazandıran bir kredi kartı kullanabilirsiniz. Kampanyalar olmadan da oldukça iyi ödül kazanabiliyorsunuz fakat kazanımınız yine de daha az oluyor. Kampanyalar genellikle belirli günlerde yenileniyor. Her ayın 1’inde, 16’sında ve 25’inde favori kartlarınızın uygulamalarına bakabilirsiniz. Size gelen teklif mesajlarına göre de katılım sağlayabilirsiniz.
Hocam bir şey daha sormak istiyorum. Bankalar mobil uygulamalarında açık rıza metni ya da kişisel verilerin paylaşımı tarzında ya da size özel kampanyalar gibi şeyler için birkaç onay istiyorlar. Bunlar tam olarak ne oluyorlar? Kabul edersek bize özel kampanyalar mı sağlıyorlar? Yazdıklarım aynı şeyler mi farklı şeyler mi bilmiyorum ama konum vs. paylaşıyoruz da yaşadığımız yere göre kampanyalar mı veriliyor? Eğer öyleyse büyükşehirde yaşamayan birisiyim, onaylamam gerekiyor mu bunları? Bildirim ya da SMS ile kampanyalar hakkında sürekli rahatsız edilmek de istemiyorum açıkçası. Biraz karışık anlatmış ya da yanlış bir bilgiye sahip olabilirim, kusura bakmayın lütfen. @Tim

Son düzenleme:
Bunlar tam olarak ne oluyor? Kabul edersek bize özel kampanyalar mı sağlıyorlar?
Evet, kabul ederseniz size özel teklifler sunulabiliyor.
Yazdıklarım aynı şeyler mi, farklı şeyler mi bilmiyorum ama konum vs. paylaşıyoruz da yaşadığımız yere göre kampanyalar mı veriliyor?
Kabul ettiğiniz metinde işlenebilecek bilgiler belirtiliyor. Genellikle harcamalarınızın sektörlerine ve tutarlarına bakılıyor.
Eğer öyleyse büyükşehirde yaşamayan birisiyim, onaylamam gerekiyor mu bunları?
Ek tekliflerden faydalanmak istiyorsanız onaylayabilirsiniz. Onaylamanız şart değil.
Bildirim ya da SMS ile kampanyalar hakkında sürekli rahatsız edilmek de istemiyorum açıkçası.
İletişim iznini dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Evet, kabul ederseniz size özel teklifler sunulabiliyor.

Kabul ettiğiniz metinde işlenebilecek bilgiler belirtiliyor. Genellikle harcamalarınızın sektörlerine ve tutarlarına bakılıyor.

Ek tekliflerden faydalanmak istiyorsanız onaylayabilirsiniz. Onaylamanız şart değil.

İletişim iznini dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Teşekkür ediyorum hocam desteğiniz için :)

Geri
Yukarı