Kripto Coin yatırım girişimi

Ex Boss

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar Technopat Ailesi,
Kripto piyasası hakkında hiçbir bilgim mevcut değildir. 24 saatlik zaman diliminin yaklaşık 14 saatini bilgisayar başında oyun, web tasarım (reklam) vs. uğraşlar ile geçiriyorum. Aylık düzenli gelirim mevcut paramızın güncel ekonomi ile değer kaybetmesinden dolayı coin yatırımı yapmaya karar verdim. Bu işe gerçekten heves ile girmek istiyorum. Bana yararı olabileceğini düşündüğünüz videolar, blog siteleri ve kendimi geliştirmemde yardımcı olabilecek materyalleri paylaşıp, tecrübelerinizi, ek olarak yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli bilgisayar başında olduğunu düşünerek günde bir saatini ayırdığını varsayarak kimseye ihtiyacın olmadan yaklaşık bir ay gibi kısa bir sürede bu işi iyi seviyede öğrenebilirsin ve kimseye ihtiyacın olmaz. Gerisi tamamen tecrübe ile geliştirmeye kalıyor. Üstteki hocamın dediği gibi de bazı sayfaları takip ederek insanların hamlelerini bilmeyi de yanına koyarak iyi gelir elde edebilirsin..

Telegram gruplarında balinalar oluyor sana fazla getirisi olmaz ama kısa süre içinde 5% gibi oranlar verir al sat yaparak.
Mesela nereden nasıl bir yol izleyeceğime dair hiç bir fikrim yok. Direkt olarak bu tarz gruplardan başlayıp takipte kalmak mantıklı mıdır ? Veya önce işin içine nasıl girmem gerektiği hakkında vs.
Sürekli bilgisayar başında olduğunu düşünerek günde bir saatini ayırdığını varsayarak kimseye ihtiyacın olmadan yaklaşık bir ay gibi kısa bir sürede bu işi iyi seviyede öğrenebilirsin ve kimseye ihtiyacın olmaz. Gerisi tamamen tecrübe ile geliştirmeye kalıyor. Üstteki hocamın dediği gibi de bazı sayfaları takip ederek insanların hamlelerini bilmeyi de yanına koyarak iyi gelir elde edebilirsin..
Nasıl başlayabilirim ? Bazı sayfalar nelerdir, maalesef ki hiç bir bilgim mevcut değildir. :(
Coinlerin işleyişi ve analizi hakkında nasıl bir tecrübe katabilirim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı