Kripto madenciliği hakkında yanlış bilinenler ve 48 saatlik deneme sonuçları

Merhaba. Sormak istediğim bir soru var. Kart eğer hasar görürse garanti içi onarımı kabul oluyor mu?

Yeni sistem aldım. Alışverişi yaparken mining yapılan kartlar garanti kapsamının dışında kalmaktadır şeklinde uyarı aldım. Yani evet garanti kapsamı dışına çıkabiliyor.

Ödeme saat kaçta ve kaç ETH'de yapıldı peki?
Hocam özellikle bir subreddite bakmıyorum. Problem ya da öğrenmeme gereken şey neyse ingilizce yazıp sonuna "reddit" yazıyorum. Sonrada çıkan tüm sayfalara girip hepsini okuyorum.

Ben şanssız herifin tekiyim ya. Saat 11 sularında voltajdan dolayı sanırım program çökmüş. 0.0999'da kalmış 0.01 olamamış... Şu anda da 0.01 oldu ama 24 saatte bir saat 13.00'da ödeme yapıldığı için (13.30'da uyandım) bugün alamadım parayı. Şaka gibi.

Neyse, paraniz iceride kalmaz nasil olsa
Bugun kargolar geldi, 1080'i de 2080ti'in yanina taktim. Simdi tek bir karti dedicated olarak nasil mining icin atayacagimi bulmam gerekiyor.

Neyse, paraniz iceride kalmaz nasil olsa

Bugun kargolar geldi, 1080'i de 2080ti'in yanina taktim. Simdi tek bir karti dedicated olarak nasil mining icin atayacagimi bulmam gerekiyor.
İlgili discord gruplarına girebilirsiniz ya da konu açabilirsiniz. Hiçbir fikrim yok 2.kart konusunda. Hem ben de öğrenmiş olurum.

Hocam Discord'unuz var mı?
Var fakat mining işinin detaylarına hakim değilim. Yüksek ihtimalle size yardımcı olamam. 2 ekran kartı takmayı bile bilmiyorum. Herhangi bir sorunuz varsa buradan sorabilirsiniz. Konu kâr-zarar hesaplamasıysa yardımcı olacak linkleri de atabilirim.

Farz edelim ki 41 tane RTX 3080 var aylık getirisi ne olur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…