Kripto para borsasında eksiye düşer miyim?

Eğer teknik analiz bilmiyorsan paranı kaybedebilirsin ama borçlanma bölümünü anlayamadım. YouTube da bir sürü teknik analiz videoları var onları izle. Kaybetme şansın azalır.

Bilmiyorsanız girmeyin. Bu fikirle insanlar girip durmakta piyasa aşırı saçma hal aldı. Yıllar boyunca yoktunuz şimdi ayak bastınız her şey iğrenç oldu.

Edit: Zarar edince neden zarar ettim diye ağlamaklı konu açan çok insan oldu.
Senin mutsuzluğun beni zerre ilgilendirmiyor dostum. Kimseyi geldin mahvettin diye itham etme hakkın yok. Halka ve de tüm insanlığa açık bir yer borsa. Çok şükür her şeyin farkında olacak zihniyetteyim.
Eğer teknik analiz bilmiyorsan paranı kaybedebilirsin ama borçlanma bölümünü anlayamadım. YouTube da bir sürü teknik analiz videoları var onları izle. Kaybetme şansın azalır.
Cevap için teşekkürler. Öğrenmek istediğim misal olarak 10tl ile girdiğimde karşılaşabileceğim en kötü senaryo 10tlnin tamamını kaybetmek mi ? yoksa beni daha fazlasını kaybetmeye götürecek ve engel olamayacağım bir durum var mı ?

@Evanlyn
Küçük miktar derken
En az 500-1000 tl olmalı
10-20-50-100 tl ile olacak is degil.
Örnek 1 hafta önce Eos coin 20tl idi
2 adet aldınız şuan 24 tl satış 23 tl
3 tl için 1 hafta beklenmez!!!

1 hafta önce 20 tl den 25 adet alsaydınız 500 tl ile
595.50 suan satsaniz 1 haftada 95 tl kazanc
1000 tl like almış olsaydınız 50 adet şuan satsaniz
1.190 tl yani 190 tl kazandınız 1 haftada..

Insanlar Altın almak yerine 3000 tl buna alsalar
150 adet ederdi 3573 tl
1 haftada 573 tl kazanmak iyi cok çok iyi.
Ayda 2000 tl den fazla 50%-70% kazanc.

///////////////////////Neo Coin\\\\\\\\\\\\\
Örnek 2
1 hafta önce Neo coin 114 TL idi.
1 adet alsaydınız 171 == 114 alış - 171 satış
5 adet alsaydınız 855 == 570 alış - 855 satış
10 adet alsaydınız 1710 == 1140 alış - 1710 satış
26 adet alsaydınız (1 tam altın )== 2964 alış - 4448 satış

Sadece 1 haftada kazançlar
1 adette 57.
5 adette 285.
10 adette 570.
26 adette 1484 kazanc.

Son düzenleme:
Bilmiyorsanız girmeyin. Bu fikirle insanlar girip durmakta piyasa aşırı saçma hal aldı. Yıllar boyunca yoktunuz şimdi ayak bastınız her şey iğrenç oldu.

Ben de bu triplere hastayım. Bilmiyor diye insanlar bir şey yapmasınlar mı? Yapacaksın ki öğrenesin. Sizden hicazet mi alınacak borsaya girilirken?

Hocam bu nasıl üslup :D? O zaman kimse finansal özgürlüğünü arttırmak için borsaya giriş yapmasın, bunu öğrenmek için çabalamasın. Konu hakkında saçma bir yorum yapmışsınız.
Ben de bu triplere hastayım. Bilmiyor diye insanlar bir şey yapmasınlar mı? Yapacaksın ki öğrenesin. Sizden hicazet mi alınacak borsaya girilirken?
Çok düşünebildiğini zannetmiyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı