Kripto Para İle Ödeme Yapma Yasaklandı

Kripto para insan kaçakcıları gibi yasal olmayan ne kadar iş varsa bu işlerde de kullanılan para. Devletler eninde sonunda bu işe el atacak ve denetim altına alacak. Kripto paralar yakın gelecekte tamamen silinecek. Tüm devletlerin karar kıldığı yeni dijital para olacak. Türkiye bu kararı tek başına da almamıştır.
Bitcoin'in yazılımı kim yapmış daha o ortaya çıkmamış sen silinmesinden bahsediyorsun. Teknik olarak silinme işlemi imkansız.

Sen hala olaya yasa dışı bakıyorsun doğal olarak ülkende alışveriş yasaklandığı için =)
Google üzerinden az biraz araştırma yaparak hangi ülkelerde neler alabileceğine bakmanı tavsiye ederim.

Kripto para insan kaçakcıları gibi yasal olmayan ne kadar iş varsa bu işlerde de kullanılan para. Devletler eninde sonunda bu işe el atacak ve denetim altına alacak. Kripto paralar yakın gelecekte tamamen silinecek. Tüm devletlerin karar kıldığı yeni dijital para olacak. Türkiye bu kararı tek başına da almamıştır.
Teknolojide çağ açan bir teknoloji. Siz bunu engelliyor ve hem Türkiye'nin, hem de dünyanın gelişmesini engelliyorsunuz. Uyuşturucu kaçakçılığında altın borsası ne kadar kullanılıyor biliyor musunuz? O halde altın da yasaklansın. Kripto para asla engellenemez, denetim altında tutulamaz.

Sanki normal paralar bu işlerde hiç kullanılmıyor. :p

Para dediğimiz şey olmamalı. Şeytan işi, büyük gücün oyunları. Takas sistemine dönelim hep birlikte...
Hocam aslında mantıklı. Düşünsenize herkes kendi ihtiyacı olan bazı şeyleri üretiyor. Başka ihtiyaçlarını ise elindekiler ile takas yaparak alıyor. Yolsuzluk, hırsızlık diye bir şey kalmaz.

Hocam aslında mantıklı. Düşünsenize herkes kendi ihtiyacı olan bazı şeyleri üretiyor. Başka ihtiyaçlarını ise elindekiler ile takas yaparak alıyor. Yolsuzluk, hırsızlık diye bir şey kalmaz.
Hırsızlık devam eder, para kolaylık için getirilmiş. İnsanlar ihtiyaçlarını patatesle mi karşılasın? Çürür sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı