Kripto paralar neden çok fazla değer kaybetti?

berkayvirtue

Kilopat
Daha fazla  
Tüm kripto paraların değer kaybetme sebebi nedir? Büyük şirketlerin bir operasyonu olduğunu düşünüyorum ama, tüm coinler hemen hemen %20'yi aşkın değerler kaybetti. 16 adet AVAX var. Çok büyük zarar yaptım, sizce bekletmeli miyim?

Toplu ralliler olduğu gibi, toplu şelalelerde olur. Toplum psikolojisi bunun sebeplerindendir. Ancak bana göre ana sebep tek bir yerden finanse edilmeleridir. Bugün bir on olduysa yarında on bir olabilir.

Ekran kartı bulamayanların ahı tutmuştur.

Ethereum değeri düştü buraya kadar doğru fakat kazançlar %80 arttı şu an Ethereum fiyatının düşmesine rağmen gelirim %30 arttı, bu işin tepkisine olur Ethereum'un geriye döneceğini düşünüyorum çünkü çok stabil arttı birden yükselmedi dolayısıyla birden düşüş olmasının stabil artışın tepkisi değil, bu ayrı bir etki tepki olayının başlangıcı ve bu etkinin bir de tepkisi olacaktır. (bu yorum kişisel görüş ve fikir içermektedir, yatırım tavsiyesi içermemektedir.)

Tüm kripto paraların değer kaybetme sebebi nedir? Büyük şirketlerin bir operasyonu olduğunu düşünüyorum ama, tüm coinler hemen hemen %20'yi aşkın değerler kaybetti. 16 adet AVAX var. Çok büyük zarar yaptım, sizce bekletmeli miyim?
bende çok kovalıyorum bu işleri, kendi çıkarımım büyük yükselişler büyük düşüşleri getiriyor, mutemelen uzunca bi süre bundan 2 ay ve daha öncesi fiyatlarında seyir edecek coinler

Madenciler zaten böyle bir olay olsun diye duacıydı. Zira önüne gelen madenciliğe başlayıp kazım zorluğunu arttırmıştı. Bu azalma aslında "sadece miningciler için" silkeleme oldu. Parasıyla ETH'ye yatırım yapanlar zarara girse de, kazanların tam tersi aylık geliri artıyor.

Geri
Yukarı