Kripto paralar sıfırlanabilir mi?

Samet_29

Decapat
Daha fazla  
Borsada bir lot aldığımızda şirkete ortak oluyoruz. Eğer şirket kar ederse biz de ediyoruz ve kar edemezse biz de edemiyoruz. Yani para sıfırlanma olayı yok. Ben yeni yeni Binance'dan kripto yatırımı yapmak istiyorum. Fakat bilgilerim çok sınırlı. Birkaç soru sormak istiyorum.
-Kripto paralar sıfırlanabilir mi? Özellikle Bitcoin ve Ethereum yatırımım sıfır olabilir mi?
-Kripto parayı bir flasha mı aktarmam gerekiyor? Bazı internet alışverişi sitelerinde Bitcoin cüzdanı adı altında satılan flasbelleğe benzeyen aletler nedir ve ne işe yararlar? Borsa hesabımdaki gibi alıp bankamda bekletemez miyim?
-Bu konu hakkında bilgi alabileceğim bir canlı destek hattı bulunuyor mu? Yani bankaların görüntülü destek hatları gibi kripto para uygulamalarının canlı destek hatları var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorularınızın tamamının cevabi YouTube'da bulunan expert para kanalında mevcut orayı bir araştırın derim.

peki bitcoin sıfırlayabilir mi? Yani coin sıfırlanmaz ama benim param sıfırlanabilir mi?
Kripto piyasası risklidir yüksek kazanç ve yüksek kayıplar olabilir. Bitcoin tarafında paranın tamamını kaybetmek çok mümkün değil ama zarara uğrayabilirsin. Altcoin ve token dediğimiz daha küçük çaplı coinlerde paranın büyük bölümünü kaybetme riskin var kimse sana bir şeyin garantisini veremez.
Kripto borsası olarak en büyük ve güvenilir kabul edileni Binance. Müşteri destek hatları bulunuyor, cevaplama süresini bilemem ama yine de kaliteli bir borsa.

Bahsettiğin flash bellek tarzı olan aletler yüksek meblağ içeren coinleri saklamak içindir yani örnek olarak 300-500 bitcoini olan şahıs bunu borsada saklamaz kendi soğuk cüzdanında saklar güvenlik açısından. Senin aldıkların uygulama üzerinden gözükecek herhangi bir yerde saklamana gerek yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı