Çözüldü Krita Programı Nasıl, Önerir Misiniz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alfirk

Kilopat
Merhaba bugün Steam'de gezerken bu program karşıma çıktı biraz baktım tabi fiyatı da çok uygundu beğendim böyle basit bir program değil sanki her şeyi sen yapıyorsun Adobe Photoshop gibi Profesyonel geldi bana belki yanılıyorumdur bu yüzden size sormak istedim.
İstediğim program da tam olarak böyle basit hazır efektler değilde Photoshop gibi sınırsız her şeyi elle yapabileceğim bir yazılım istiyorum. Sizce bu program Krita, Adobe Photoshop gibi profesyonel bir program mı?
Yani Photoshop'a saygısızlık yapmak istemiyorum tabi ki bence kıyaslanamaz onla ama yinede alınır mı?
Adobe Photoshop ile yapılabilen bazı efektler bu yazılım ile de yapılabilir mi?

Çözüm
Kullanıcı arayüzünden anladığım kadarıyla yarı profesyonel bir program. Eğer çok kompleks işler yapmıyorsanız kullanılabilir. Zaten fiyatı da baya makul 18 TL. Adobe kullanabilmek için her ay minumum 50-60 TL ödemen gerekiyor. 1 defalığına 18 verip bunu kullanmak daha mantıklı. Olmadı 2 saat deneyip iade edersiniz.
Kullanıcı arayüzünden anladığım kadarıyla yarı profesyonel bir program. Eğer çok kompleks işler yapmıyorsanız kullanılabilir. Zaten fiyatı da baya makul 18 TL. Adobe kullanabilmek için her ay minumum 50-60 TL ödemen gerekiyor. 1 defalığına 18 verip bunu kullanmak daha mantıklı. Olmadı 2 saat deneyip iade edersiniz.

Çözüm
Evet hocam zaten amacım tek seferlik satın alım. Yani Adobe gibi aylık abonelik istemiyorum tek seferlik satın alım istiyorum o yüzden bu program ile ilgileniyorum. Teşekkür ederim. Evet haklısınız.

Geri
Yukarı