Kron marka bisiklet alınır mı?

Gidonları da pek sağlam değildi sanırım onların. Böyle bir yazı okuduğumu hatırlıyorum. Bütçe belirtir ve ne amaçla kullanacağını belirtirsen başka modellerde önerilecektir bence.

Sana önermek için kendi bisikletime baktım. Ben alırken sıfırı 1200 TL veya 1.600 TL idi (biraz zaman geçti unutmuşum), ben ikinci el baya temiz 850 TL'ye almıştım. Şimdi baktım 3.000 TL olmuş. :(
Yerim olmadığı için bir tane katlanır almak istiyorum bu aralar alamıyorum.

Gidonları da pek sağlam değildi sanırım onların. Böyle bir yazı okuduğumu hatırlıyorum. Bütçe belirtir ve ne amaçla kullanacağını belirtirsen başka modellerde önerilecektir bence.
Fiyatı yaklaşık olarak 3000 tl civarında. Sanırım kaliteli olur.
Gidon ve maşalarında problem var. Shimano'nun en kalitesiz göbek ve dişli setleri olduğundan onlar sorun çıkartabilir. Ve maşalarında bazen çatlamalar olabiliyor.
Kaliteli bir ürün aldığıma inanıyorum 3000 Tl civarı bir bisiklet dandik olabilir mi sizce hocam? Yani fiyatına rağmen kötü ürün kullanabilirler mi?

Arkadaşlar Kron marka bisiklet almayı düşünüyorum. Bu markayı kullanan arkadaşlarım ya da bilgisi olan arkadaşların deneyimleri nelerdir?

Hocam 3 yıl önce Kron XC100 aldım. Almaz olaydım bisiklet aldığımdan beri 2'den 3 takmıyor. Her tamirciye götürdük olmadı artık 1'den 7'ye kadar olanlara da takmıyor. Bize mi kötü mal sattılar bilmem ama aldığımdan beri vitesi sıkıntılıydı. Ve koltuğu çok berbat.

Fiyatı yaklaşık olarak 3000 tl civarında. Sanırım kaliteli olur.

Kaliteli bir ürün aldığıma inanıyorum 3000 Tl civarı bir bisiklet dandik olabilir mi sizce hocam? Yani fiyatına rağmen kötü ürün kullanabilirler mi?
Mosso legerda serisine bakın ben 2 yıl oldu kullanıyorum hiç sıkıntısı vb yok.

Geri
Yukarı