Kron markası nasıl?

c_candycane

Kilopat
Daha fazla  
Önümüzdeki hafta kron TX100 hidrolik disk modelini almayı planlıyorum. Kron markasını daha önce hiç kullanmadım, kullananlar yorumlayabilir mi? Uzun ömürlü müdür, teknik servisi nasıldır?

Tourney ön makine ve Tourney arka makine var onlar ilk alındığında seri oluyorlar ama ileride yavaşlayıp saçmalamaya vitesi geçirmemeye başlıyorlar minimum altus makineli bisiklet tercih edin sizin için daha iyi olacaktır. Teknik servis bakımından Kron yetkili satış bayii olan yerler sizinle ilgilenecektir.
Mutlaka hidrolik disk fren tercih edin.Fren mesafesi ciddi derece azalıyor.Ama bakımları V frene göre daha fazla ve maliyetli

Kullandım uzun ömürlü değil, kaldırımdan indiğim için arka göbek dağıldı, dümdüz asfaltta sürerken tekerleği içimde hissediyorum. Hidrolik rotor vidalarını sıkmama rağmen kendi kendine gevşiyor. Önermiyorum.
Ekleme: Model TX150 hidrolik fren.

Tourney ön makine ve Tourney arka makine var onlar ilk alındığında seri oluyorlar ama ileride yavaşlayıp saçmalamaya vitesi geçirmemeye başlıyorlar minimum altus makineli bisiklet tercih edin sizin için daha iyi olacaktır. Teknik servis bakımından Kron yetkili satış bayii olan yerler sizinle ilgilenecektir.
Mutlaka hidrolik disk fren tercih edin.Fren mesafesi ciddi derece azalıyor.Ama bakımları V frene göre daha fazla ve maliyetli
Tourney' li 2 bisiklet kullandım hala daha kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Sadece vites ayarları hızlı bozuluyor o da basit.

Çok iyi değil gidon ve kadro kalitesi. Bir arkadaşımın bisikletinin gidonu çatlamıştı.

Ben de 7 senedir kardeşimle ortak Bianchi Montana kullandım onda da tourney vardı. Hala viteslerinde bir sıkıntı yok.

Geri
Yukarı