Kron XC 150 Teker Değiştirme

Sana, kendi kullandığımız veya huyunu suyunu bildiğimiz lastiklerden önerdik uygun bütçe için. Tek yapman gereken Google arama motoruna CST Travel Lastik yazmaktı. Ki yazsan sayfalar dolusu site karşına çıkacaktır da. En basitinden : Cst Traveller 26x1,50 Dış Lastik 177 - n11.com

Yazın problem yaşatmaz, gayet güzel gidersin asfaltta.
Ben bunun 1,90 lu olan ile arasında kaldım çünkü biz bazen Hasankeyf, Malabadi turları falan yapıyoruz bu kötü yollarda bu ince tekerlek beni idare edebilecek mi?

Yollar kötüyse böyle bir lastiğe yönelmemen gerekir zaten. Bu lastik asfalt üzerinde güzelce gitmeni sağlar, sert toprak yola da girersin ancak taşlı çakıllı yollar, dağ bayır gezerim dersen sorun yaşatır.

Sana, kendi kullandığımız veya huyunu suyunu bildiğimiz lastiklerden önerdik uygun bütçe için. Tek yapman gereken Google arama motoruna CST Travel Lastik yazmaktı. Ki yazsan sayfalar dolusu site karşına çıkacaktır da. En basitinden : Cst Traveller 26x1,50 Dış Lastik 177 - n11.com

Yazın problem yaşatmaz, gayet güzel gidersin asfaltta.
Bunu istedim, teşekkürler.

Ürün geldi arkadaşlar detaylı fotoğrafları Pazar veya Pazartesi günü atacağım.
12595929_1331272633555999_2133630542_n.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı