Kron XC 150 v27.5 bisiklet alınır mı?

Turkarda52

Decapat
Daha fazla  
Bu marka bisikleti almayı düşünüyorum. Ancak jant boyutu 27.5. boyum 177 uyar mı? ( kardeşimde sürecek arada. Boyu 150. Koltuğu en alta çekip sürebilir mi?) Ve bisiklet 2. el. Yardımcı olabilecek olursa bisikletin linkini atabilirim. Piyasanın 4 bin altında.

Merhaba,
Amortisör sorunları ve vites sorunları çok oluyor. Kron markası güzel ama Kron markasının en kötü bisikletlerinden biri bu model. Apartman depomuzda komşumuzun bu model bisikleti boşta yatıyor. Daha 50 Km yapmadan ön takım dağılmış bisiklette. Bende Ümit 2862 MAGNETİC 2D var, 4 yıldır düzenli olarak kullanıyorum. Balata değişim dışında servis görmedi.

Merhaba,
Amortisör sorunları ve vites sorunları çok oluyor. Kron markası güzel ama Kron markasının en kötü bisikletlerinden biri bu model. Apartman depomuzda komşumuzun bu model bisikleti boşta yatıyor. Daha 50 km yapmadan ön takım dağılmış bisiklette. Bende ümit 2862 magnetic 2D var, 4 yıldır düzenli olarak kullanıyorum. Balata değişim dışında servis görmedi.

Açıkçası ümit marka pek istemiyorum, Corelli snop 4.0 iyi midir? Veya başka önerebilir misiniz dağ bisikleti.

Açıkçası ümit marka pek istemiyorum, Corelli snop 4.0 iyi midir? Veya başka önerebilir misiniz dağ bisikleti.
Bütçeniz nedir? Ümit marka Corelli'den iyidir bu arada.
Decathlon bisikletlerine de bakabilirsiniz, sağlamdır çok.

Bu marka bisikleti almayı düşünüyorum. Ancak jant boyutu 27.5. boyum 177 uyar mı? ( kardeşimde sürecek arada. Boyu 150. koltuğu en alta çekip sürebilir mi?) ve bisiklet 2. el. Yardımcı olabilecek olursa bisikletin linkini atabilirim. Piyasanın 4 bin altında.

Başım vites sorunundan cıkmadı asla önermem sürekli viteslerim bozuluyordu atmıyordu.

Bu marka bisikleti almayı düşünüyorum. Ancak jant boyutu 27.5. boyum 177 uyar mı? ( kardeşimde sürecek arada. Boyu 150. Koltuğu en alta çekip sürebilir mi?) Ve bisiklet 2. el. Yardımcı olabilecek olursa bisikletin linkini atabilirim. Piyasanın 4 bin altında.
Alınmaz. Kron'un bu modeli sorunlu. Yukarıda sorunları anlatılmış zaten. Maksimum bütçeniz nedir? Bu arada düşük bütçede sadece gözünüz BTWIN'de olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı